UA
RU

Ніколь Кідман — новий амбасадор Balenciaga

Редагувати переклад

Французький Модний дім Balenciaga призначив нового амбасадора. Ним стала акторка, лауреатка премії «Оскар» і «Золотий глобус» Ніколь Кідман.

Ніколь Кідман — новий амбасадор Balenciaga-Фото 1

У Balenciaga — новий амбасадор. Французький Модний дім обрав акторку Ніколь Кідман. Вона приєднається до інших амбасадорів Balenciaga: володарки цьогорічної премії «Оскар» Мішель Єо, легендарної французької акторки Ізабель Юппер і тайського актора Кріта Амнуайдечкорна. Портрет Кідман, як й портрети інших амбасадорів Модного дому, зняв відомий фотограф Платон. 

«Акторка та продюсерка Ніколь Кідман — одна із найвидатніших талантів свого покоління. Впродовж своєї легендарної кар’єри вона виконувала ролі, які спонукали до роздумів. Вона отримала багато нагород за свій сміливий вибір і гру. Включно з «Оскаром», BAFTA, «Золотими глобусами», Emmy. А також — зірку на Голлівудській алеї слави. Кідман вийшла на подіум на 51-му кутюрному показі. І регулярно обирає вбрання бренда для численних мистецьких і благодійних заходів», — представили нового амбасадора у Balenciaga. 

Ніколь Кідман також прокоментувала своє призначення: 

«Balenciaga були зі мною під час найбільш пам’ятних подій у моєму житті — від мого весілля до червоної доріжки премії «Оскар». Я рада працювати з Balenciaga як амбасадор і сподіваюся створити більше спогадів разом».

Автор: Яна Панюшкіна

Фото: Platon / Balenciaga

Читайте також: КИТАЙСЬКА АКТОРКА ТАН ВЕЙ СТАЛА АМБАСАДОРОМ BURBERRY

Статті на тему