UA
  RU

  NO Season Season: Українському тижні моди у 2020 році бути

  Організатори оголосили про те, що легендарне національне мода-Подія все-таки відбудеться. 
  
  NO Season Season: Українському тижні моди у 2020 році бути-Фото 1

  Двічі на рік дизайнери у всьому світі презентують свої колекції для майбутніх сезонів. Якщо враховувати круїзні, весільні лінійки, і такі звані пре-збори, то загалом виходить неймовірна кількість виготовленого одягу. Кутюр'є звикли жити на випередження, у постійній конкуренції, яка змушує їх творити безупинно. Подібний марнотратний підхід до використання матеріалів призводить до перенасиченості ринку, а також безлічі екологічних та соціальних проблем. 


  Модна індустрія стає відповідальнішою, кілька років тому запропонувавши принцип "розумного споживання". Українські дизайнери ніколи не залишаються у хвості мода-Руху, що наочно демонструє концепція майбутньої український мода Week. Розповідаємо про те, чим відрізнятиметься новий сезон найгучнішої модної події держави, і до чого потрібно готуватися глядачам шоу. 

  Традиційна, але абсолютно нова UFW проходитиме у звичному місці та займе 5 днів із життя всіх тих, хто стежить за модними подіями в Україні. З 31 серпня по 4 вересня традиційний майданчик Містецький Арсенал буде заповнена гостями, пресою, дизайнерами та стилістами, які двічі на рік роблять казку вітчизняної моди реальністю. Організатори найважливішої модної події України не заперечують того факту, що глобальна ситуація в мода-індустрії різко змінилася. Каталізатором змін стала, звісно, ​​світова пандемія COVID-19.  


  NO Season Season: Українському тижні моди у 2020 році бути-Фото 2

  Ситуація, що склалася в українському світі моди, підкріплена цифрами, що шокують. Майже половина співробітників fashion-бізнесу була звільнена, а продаж товарів національного модного виробництва впав на 77%. Саме тому оргкомітет UFW вирішив не скасовувати традиційної події, а лише трохи змінити популярний формат.  

  Читай також: Стиль успішної жінки: 6 укладок, що не суперечать офісному дрес-коду.


  концепт позасезонності полягає в тому, що дизайнери вільні демонструвати будь-які колекції в рамках майбутньої UFW. Більш того кутюр'є можуть презентувати свої лінійки не тільки живою, але і діджитал-форматі. Не можна ігнорувати дійсність – світ моди різко змінюється. Розумне споживання, ексклюзивність колекцій та розвиток потенціалу молодих творців – основні шляхи просування національної мода-индустрия. 

  У когось може скластися враженнящо мі повертаємось у минулещо саме так мода функціонувала 10 років тому. Не згоднаІнтеграція нових діджитал-форматів та інноваційних технологій в усі ланки індустрії - від компаній-виробників тканин до майданчиків продаж дизайнерських брендів - відбулася. Модна індустрія у своєму розвитку пройшла черговий оберт спіралі і готова знову пишатися своїми чеснотами - ексклюзивністюмистецькою цінністюсоціальною відповідальністютехнологічними інноваціями. Я вірющо з цими шляхетними рисами повернутись і відчуття справжньої цінності існування моди як такої. А за цим − і впевненість у перспективах індустрії. У світі і в Україні, з її величезним потенціалом - Ірина Данилівськаспівзасновниця та голова оргкомітету український мода тиждень. 

  Те, наскільки великий внесок у розвиток вітчизняного модного сегменту робить UFW, складно переоцінити. Оргкомітет Українського тижня моди постійно презентує колекції молодих дизайнерів, колаборації, спрямовані на популяризацію національного продукту. Умова позасезонності нової український мода тиждень наголошує на правильності обраної лінії поведінки корифеїв української моди.    NO Season Season: Українському тижні моди у 2020 році бути-Фото 3

  Хтось може зазначити, що вітчизняний розкіш-Сегмент рухається у зворотному напрямку, прямуючи прямиків до рук минулого. Проте, саме в ексклюзивності полягає цінність модної індустрії. Пошук нових ресурсів, розумне споживання, речі-трансформери, а також інноваційні технології виробництва – те, що подарує українській моді шанс на довговічність.  


  Потенціал національних дизайнерів не можна недооцінювати, адже їхні твори вже представлені в гардеробах найпомітніших і стильних зірок сучасності. Внесезонний UFW має бути барвистим і абсолютно нестандартним — спокуса простежити за розвитком подій на найбільшому модному майданчику України ще не була настільки великою. 

  Статті на тему