UA
  RU

  Ностальгія, спогади про дитинство та любов до рідної землі: колекція JUL x Ukrainian Folks

  Редагувати переклад
  Літня колекція Липень – тепла та чесна. Вона – про літо за містом, польові квіти, ще не випалену літнім сонцем свіжу зелень, роботу на місті, перемазані ґрунтом руки та ноги. Про дитинство у бабусі в українському селі, найтепліші заходи сонця та вечірню втому, зрілі вишні та найкращі у світі запахи: скошеної трави, сіна, старого дерева, землі після дощу та буйного зеленого листя. 
      
  6 липня

  Добра ностальгія, спогади про дитинство і любов до рідної землі відбиваються в самих промовах, невагомих, яскравих і наївних. Колекція майорить сяйливими принтами та кольорами – молочним, чорним, блакитним, як безхмарне небо, рожевим, як заквітчані поля, жовтим, як колосся пшениці та помаранчевим, як палюче сонце.


  Акцентом літньої колекції стала обновлена ​​модель майки-бестселера JUL, цього разу виконана у різних кольорах із невеликим вишитим квітком, символом миру та життя, а також посиланням на пахучі українські сади. Окремої уваги заслуговує велика секція виробів із льону, головного матеріалу колекції та найкомфортнішої для літньої спеки тканини. Вона представлена ​​платтями із довгими рукавами та комплектами у різних варіаціях: сорочки із шортами, короткі топи з рукавами та без зі спідницею на зав'язках чи на резинці, сорочки та штані із жатого льону. 

  Липень


  1 липня

  12 липня

  3 липня


  9 липня

  Всередині нової колекції JUL багато суконь. Тут і лляні плаття із довгими рукавами – одне у стриманому чорному кольорі, інше – яскравого кольору фуксії; і звичні для бренду заквітчані грайливі сукні різної длини і фасонів, прикрашені оборками, комірцями та зав'язками. До традиційної трикотажної секції крім базових майок цього разу увійшло смугасте лимонне плаття зі спущеними плечима і в'язані ліфи у трьох кольорах, а верхній одяг представлений об'ємним бежевим плащем-дощовиком та стебаною жилеткою. 

  8 липня  5 липня

  7 липня


  Кампейн літньої колекції JUL знятий у рідному селі Насті Івченко, де всю життя мешкає її бабуся і яке сама Настя асоціює із безтурботним детством. 

  Частину коштів із продажу кожної речі JUL передає на підтримку ЗСУ через фонд «Повернись живим».

  Фото надала пресслужба


  Читайте також: COLORS OF SUMMER: НОВИЙ ЛІТНІЙ ДРОП БРЕНДУ O.TAJE

  Статті на тему