Edit page title Модний дім Loewe і спортивний бренд On випустили нову колекцію
Edit meta description Іспанський модний дім Loewe та швейцарський спортивний бренд On випустили нову колекцію. Сьогодні речі з'явилися біля продажу.

Close edit interface
UA
RU

Модний дім Loewe і спортивний бренд On випустили нову колекцію

Іспанський модний дім Loewe і швейцарський спортивний бренд On випустили нову колекцію. Сьогодні речі з’явилися у продажу. 

нова колекція Loewe і On

Іспанський модний дім Loeweі швейцарський спортивний бренд On продовжили співпрацю. Сьогодні у продажу з’явилася їхня нова спільна колекція. Разом вони випустили капсулу прет-а-порте. Сюди увійшли взуття, одяг та аксесуари для активного життя за будь-яких умов.  

нова колекція Loewe і On

«Співпраця з On була мрією, яка здійснилася з багатьох точок зору. Я великий шанувальник цього бренда. Їхній підхід до дизайну відкрив для мене цілий новий світ. У цій колекції я хотів спробувати щось нове і несподіване — новий зв’язок між функціональністю, естетикою та призначенням», — розповів креативний директор Loewe Джонатан Андерсон. 

нова колекція Loewe і On

Головна зірка колекції — легкі кросівки Cloudtilt 2.0. Нова модель має багатошарову сітчасту текстильну верхню частину. Також тут збільшили амортизацію та додали гумовий захист для пальців і петлю на п’яті, щоб легше було взуватися. Тож Cloudtilt 2.0 стали ще зручнішими. 

нова колекція Loewe і On

Ще Loewe і On пропонують ефектний верхній одяг для будь-яких погодних умов. Це утеплені парки, водонепроникні кейпи, пуховики та легкі куртки з інноваційної двошарової тканини. Топи, футболки та майки виготовлені з переробленого технічного трикотажу.

нова колекція Loewe і On

Рекламують нову колекцію професійні спортсмени. Зокрема, тенісист Бен Шелтон, бобслеїстка Александра Бургардт, бігуни Масато Йоката, Алія Міллер, Маріо Гарсіа Ромо та Сінтаєху Вісса.

нова колекція Loewe і On

нова колекція Loewe і On

нова колекція Loewe і On

Автор: Яна Панюшкіна

Фото: Ryan McGinley / Loewe / On

Читайте також: НОВА КОЛАБОРАЦІЯ: КАПСУЛЬНА КОЛЕКЦІЯ DIOR І STONE ISLAND

Статті на тему