UA
RU

Нова колекція Elena Burenina у рамках UFW

Огляд нової колекції Elena Burenina, що представлена ​​на Українському тижні моди.

Elena Burenina

Дизайнер Олена Буреніна залишається вірною своїй стилістиці, характерними рисами якої є чіткі архітектурні силуети, гра фактур, нарочита недбалість та скрупульозна увага до кольору. Драматичні чорний та білий кольори доповнюють енергія жовтого та характер тютюнового та сталевого відтінків.

Незважаючи на загальну лаконічність образів, дизайнеру вдається гармонійно впровадити складні деталі в колекцію, які визначають концептуальну сутність бренду. Олена Буреніна із сезону в сезон дивує своїх шанувальників небанальними дизайнерськими та мистецькими рішеннями. Так, цього разу вона використовує як натхнення текстуру ртуті, яка немовби розтікається, підкреслюючи шляхетність кашеміру. Грубе сукно виграє від сусідства з оксамитом.

Читайте також: Огляд колекції Nadya Dzyak

Ключовими моделями колекції стали найрізноманітніші штани – широкі маскулінні, стильні кюлоти, укорочені та вузькі, а також вся палітра актуального верхнього одягу. Більш формальні жакети, тренчі та пальта змінюються трендовими кейпами-анораками, багатошаровими пальтами та оригінальними піджаками.

Elena Burenina

Elena Burenina

Elena Burenina

Elena Burenina

Elena Burenina

Elena Burenina

Elena Burenina

Elena Burenina

Elena Burenina

Статті на тему