UA
  RU

  Нова колекція WeAnnaBe у рамках MBKFD

  Редагувати переклад

  Огляд нової колекції WeAnnaBe, представленої Mercedes-Benz Kiev Fashion Days.

  WeAnnaBe

  У новому сезоні креативний директор бренду WeAnnaBe Ганна Сокіл відправною точкою своєї колекції обрала не зовнішні прояви, а внутрішній світ, особистість жінки, її переживання, емоції, силу та слабкість одночасно.

  «Це маніфест щодо права вибору. Незалежно від національності, раси, статі та інших факторів, усі ми маємо право вільно висловлювати свою думку та бути почутими. І я хотіла б донести це посилання за допомогою нової колекції WeAnnaBe. Зрештою, адже мода об'єднує і дає нам право вибору і самовираження», — упевнена Ганна.

  Читайте також: Показ Jean Gritsfeldt на Ukrainian Fashion Week

  Основа колекції – базові моделі повсякденного міського гардеробу з «нотами протесту», наприклад, іронічними та грайливими рюшами, простроченими поверх деніму. Куртки-трансформери, сукні із запахом, знімні деталі – у всьому простежуються знакові елементи стилю WeAnnaBe, що відрізняється зручністю, універсальністю та розкутістю.

  Колекція виглядає цілісно завдяки вибору тканин: класичний денім, бавовна, фактурний трикотаж, екошкіра, повітряний штапель. Колірна палітра включає красиві відтінки бежевого, строгий синій, теплий персиковий і спокійний фіолетовий, які створюють відчуття легкої невимушеності.

  Статті на тему