UA
RU

Новий сезон Katimo присвячує стихії води

Редагувати переклад
Елемент води уособлює чистоту, свіжість і плинність, а також потужну силу. При цьому вода має заспокійливий ефект, вона знімає втому, заспокоює, відновлює. І героїня нової колекції
 Katimo уособлює в собі цю енергію — вона вільна бути різною: бурхливою та непередбачуваною чи спокійною, заколисуючою, вона прокладає собі шлях крізь перепони та обирає власну долю.
 

Новий сезон Katimo присвячує стихії води-Фото 1

На противагу минулим колекціям бренда, які складались із брючних комплектів та об’ємних силуетів, цієї весни ми свідомо робимо ставку на очевидне підкреслення жіночності та чутливості, й представляємо велику кількість різноманітних суконь і спідниць. Легкі, струмуючі, із напівпрозорими деталями з мережива та сітки — вони асоціюються з чистотою води, а особливості крою — вертикальні зборочки, які нагадують хвилі, й ліфи у вигляді перевернутої вісімки — символізують її динаміку та нескінченний рух.

При цьому, Катя Тимошенко продовжує працювати із знаковими для бренду речами і техніками. Так, у новій колекції знову зустрічається фактурний арт-корсет, об’ємні жакети, денім, а також нагадуючий сітку в’язаний светр. Сітка присутня і на аксесуарах — мюлях з прозорими підборами-чарочками, і сумках.

Новий сезон Katimo присвячує стихії води-Фото 2

Новий сезон Katimo присвячує стихії води-Фото 3

Новий сезон Katimo присвячує стихії води-Фото 4

Кольорова палітра також нагадує про водний елемент — м’які, пастельні відтінки, серед яких колір морської піни, блакитний, а також рожевий перламутр, який уособлює ще один символ нової колекції — перлину. Для того, щоб добути цей рідкісний і благородний камінь, слід докласти багато зусиль — підняти його з морського дна й обережно дістати з мушлі. Перлина — це символ зародження нового життя, отриманої завдяки досвіду мудрості, й прихованої істини. Цей мінерал став основою нової капсули Katimo Jewellery — фігурних кольє, намист з мотузок, браслетів та моно-сережек.

Новий сезон Katimo присвячує стихії води-Фото 5

Новий сезон Katimo присвячує стихії води-Фото 6

Новий сезон Katimo присвячує стихії води-Фото 7

Новий сезон Katimo присвячує стихії води-Фото 8

Новий сезон Katimo присвячує стихії води-Фото 9

Читайте також: УКРАЇНСЬКИЙ БРЕНД DI STAVNITSER ПРЕЗЕНТУЄ ПЕРШУ КОЛЕКЦІЮ 

Статті на тему