UA
RU

Новий тренд: Одяг у пластиковому чохлі

Редагувати переклад
Щось нове у fashion-індустрії. Всім аматоркам екравагатних речей присвячується.
Новий тренд: Одяг у пластиковому чохлі-Фото 1

Цього року модні дизайнери намагалися впакувати в пластикову упаковку абсолютно все, починаючи від взуття і закінчуючи верхнім одягом. Наскільки це зручно, можна лише здогадуватися, а ось у їхній практичності ми навіть не сумніваємось. Тільки уяви, шуба з еко хутра в пластиковому чохлі, яку можна носити як взимку (бо в ній тепло), так і восени (не промокає і не псується).

Читайте також: ПИТАННЯ РЕБРОМ: ЯК ПРАВИЛЬНО НОСИТИ ДЕНЬОМУ ОСЕНЮ

Новий тренд: Одяг у пластиковому чохлі-Фото 2

Першим, хто впровадив ідею «пакувального» одягу, став Раф Сімонс на показі своєї дебютної колекції в рамках Тижня моди. Тоді він представив пальто, тренч і шубу у пластиковій упаковці, які миттєво закохали мільйони модниць по всьому світу.

Новий тренд: Одяг у пластиковому чохлі-Фото 3

Chanel запропонували своє бачення пластикових нарядів та продемонстрували прозорий дощовик, головні убори та такі ж чоботи-ботфорти. Це чудова альтернатива гумовим чоботям у дощову погоду.

Новий тренд: Одяг у пластиковому чохлі-Фото 4

Бренд Valentino також вирішив впровадити у свою останню колекцію дещо пластикове і, як результат, вийшла витончена сумка-клатч із шипами та золотим ланцюжком. Такий аксесуар підійде абсолютно під будь-який образ.

Читайте також: БЛОГЕРИ РЕКОМЕНДУЮТЬ: НАЙКРАЩІ ОБРАЗИ ВІД LOSK INK ДЛЯ ВУЛИЧНОЇ МОДИ

Новий тренд: Одяг у пластиковому чохлі-Фото 5

Balmain запропонував нам поекспериментувати зі своїм чином і додати в гардероб таке вбрання, як прозора пластикова спідниця-олівець і такі ж ботильйони. Ми просто закохалися у цей образ, а ви?

Новий тренд: Одяг у пластиковому чохлі-Фото 6

А ось Off/White подбали про ваше взуття та представили пластиковий чохол, який одягається на човники і виглядає дуже гармонійно. І стильно і взуття у безпеці.

[mc_gallery id=85065]

 

Статті на тему