UA
  RU

  Нью-Йорк, я люблю тебе: круїзна колекція Valentino

  Редагувати переклад

  У Нью-Йорку відбувся показ колекції Valentino Resort 2018.


  Нью-Йорк, я люблю тебе: круїзна колекція Valentino - фото 1

  В одному з лофтів офісної будівлі у центрі Нью-Йорка П'єрпаоло Піччолі представив свою першу самостійну круїзну колекцію, яку модні експерти вже встигли назвати haute sport.


  В той час, як Марія Грація К'юрі продовжує вершити у Будинку Dior феміністичну революцію, її колишній колега, з яким вони донедавна ділили крісло креативного директора Valentino, також відходить від звичних канонів. 

  Колекція стала посвятою Нью-Йорку та хіп-хоп культурі. Натхненням став серіал База Лурмана «Отжиг» — про зародження хіп-хопу в Південному Бронксі в 70-х роках минулого століття. 

  Нью-Йорк, я люблю тебе: круїзна колекція Valentino - фото 2


  Традиційні для бренду романтичні сукні дизайнер скомбінував із реперськими шубами та бомберами, доповнивши образи хутряними сланцями або босоніжками на шпильці, одягненими на спортивні шкарпетки, шифон та тюль замінив на технологічні тканини, а як декоративні елементи використовував заклепки. Колекцію наповнили просторі комбінезони, тренчі з вирізами, спортивні костюми з лампасами, університетські куртки та комплекти з деніму. Втім, знайшлося в ній місце і фірмовим «казковим» сукням Valentino — з філігранною вишивкою та найтоншим мереживом, які ми, напевно, незабаром побачимо на червоних доріжках.

  Читайте також: З любові до Японії: 5 цікавих фактів про круїзну колекцію Louis Vuitton

  Образи моделей доповнили гіпертрофовані стрілки, які претендують на звання нового бьюті-тренда. Схожі можна було спостерігати на показах Chanel та Louis Vuitton.   Нью-Йорк, я люблю тебе: круїзна колекція Valentino - фото 3

  До речі, до теми хіп-хопу цього року звертається не лише Піччолі. Наприклад, Марк Джейкобс у своїй нової осінньо-зимової колекції також оспівав оду Нью-Йорку та його вуличній моді.


  Нижче дивіться всі образи з показу Valentino Cruise 2018.

  Статті по темі:

  Жіноче шаманство: круїзна колекція Dior


  Іди за білим кроликом: круїзна колекція Prada

  Античні богині: круїзна колекція Chanel

  Фото: Valentino

  Статті на тему