UA
RU

Обсяг роботи: 7 речей з літнього розпродажу 2021, які стануть у нагоді в наступному сезоні 

Редагувати переклад
Вигідні придбання, що стануть актуальним доповненням осіннього fashion-арсеналу 2021/22. 

Для того, щоб підготуватися до осіннього сезону 2021/22, зовсім не обов'язково захаращувати свої гардероби тоннами придбаних трендів. Існують речі, які в рамках одного модного періоду завжди залишатимуться актуальними. Сьогодні ми пропонуємо познайомитись саме з такими, які вже зараз ви можете відшукати на літніх розпродажах. Вправляйтеся в роботі з ними до кінця спекотної пори, а потім сміливо забирайте із собою у новий сезон. 

Обсяг роботи: 7 речей з літнього розпродажу 2021, які стануть у нагоді в наступному сезоні -Фото 1

кардиган 

"Бабусин гардероб" може бути не тільки зручним та елегантним. Якщо раніше перша думка при слові "кардиган" завжди була пов'язана зі скандинавським відчуттям радості життя, то в 2021 ці асоціації різко змістилися в бік сексуальності. Після останньої появи Меган Фокс в ультракороткому кардігані, що ледве прикриває декольте, навіть думки про те, щоб назвати його асексуальним не може з'явитися. 

Обсяг роботи: 7 речей з літнього розпродажу 2021, які стануть у нагоді в наступному сезоні -Фото 2

info@imaxtree.com

піджак 

Об'ємний, з чоловічого плеча та такий комфортний. У нього буде зручно кутатися ще не надто прохолодні, але досить свіжі осінні дні. Тим більше, що колись популярні косухи та тренчі остаточно втратили свою привабливість, віддавши першість незамінному піджаку. Що ж до рекомендацій щодо вибору, то, як і будь-яку базу, радимо вибирати нейтральні або земляні відтінки, щоб комбінувати обнову було простіше. 

Читай також: Як Кейт Міддлтон і принц Вільям справляються зі смертю принца Філіпа 

Обсяг роботи: 7 речей з літнього розпродажу 2021, які стануть у нагоді в наступному сезоні -Фото 3

info@imaxtree.com

Джинси 

У будь-якій незрозумілій ситуації надягайте джинси. Якщо не хочеться ще раз продумувати образ для простої зустрічі з подругами, якщо дрес-код дозволяє розслабленість. Навіть не згадуватимемо про те, що і на побаченні можна з'явитися в парі улюблених джинсів? Фасон вибирайте актуальний: широкі "труби", із заниженою талією або класичні "банани". 

Обсяг роботи: 7 речей з літнього розпродажу 2021, які стануть у нагоді в наступному сезоні -Фото 4

info@imaxtree.com

Сонцезахисні окуляри 

Багато хто знаходить людей, які навіть взимку не знімають з очей сонцезахисні окуляри зарозумілими, самовпевненими егоїстами. Задумайтеся, можливо, таким чином володар такої "дивної" звички намагається втекти від засуджуючих поглядів оточуючих. А можливо йому справді щиро подобається той вайб, відчуття захищеності та спокою, які дарують окуляри.  

За прикладом Ганни Вінтур рекомендуємо носити окуляри, куплені на літньому розпродажі, навіть у прохолодну та похмуру погоду. Це історія не про захист від сонця, а про емоції переваги, які дарує цей аксесуар. 

Обсяг роботи: 7 речей з літнього розпродажу 2021, які стануть у нагоді в наступному сезоні -Фото 5

Сатинова спідниця 

Ще одна базова деталь гардеробу сучасних інфлюєнсеров, яка повернулася до нас прямо з 1990-х. І незважаючи на те, що безперечна перевага серед трендів осінньо-зимового сезону 2021/22 дістається міні-спідницям, сатинові варіанти все ще продовжують вважатися актуальними модними штрихами з ретро-настроєм. 

Обсяг роботи: 7 речей з літнього розпродажу 2021, які стануть у нагоді в наступному сезоні -Фото 6

Біла сорочка 

Банально? База і повинна бути абсолютно зрозумілою, лаконічною, здатною стати вірним і мовчазним фоном, який побудує благодатний ґрунт для створення вашої нової модної історії. Можете носити її в парі з міні-спідницями за прикладом героїні Джулії Робертс з "Красуні", а можете звернутися до більш сучасних референсів, і приміряти білу сорочку в парі з шортами та об'ємним джемпером. Саме так транслюють стиль "препі" стилісти перезапуску "Пліткарки" в образах Джулієн та Одрі. Чи готові ризикнути, і перетворити білу сорочку з слухняної бази на актуальний тренд? 

Обсяг роботи: 7 речей з літнього розпродажу 2021, які стануть у нагоді в наступному сезоні -Фото 7

info@imaxtree.com

Сукня з вирізами 

Безперечно, особливу увагу саме цій моделі стали приділяти після того, як на зустріч із французьким президентом Хейлі Бібер вирішила обрати схожу сукню — з оголеними плечима, торсом та спиною. У подібному вигляді на відміну від дружини поп-виконавця на роботу ми ходити не рекомендуємо, але придбати на літньому розпродажі 2021 року настійно радимо. Взимку у вас буде достатньо приводів, щоб продемонструвати свої здібності fashion-Кассандри. 

Статті на тему