Edit page title Взуття на міді-каблуці – комфортний тренд літа.
Edit meta description Після карантину потяг до комфорту став незмінним атрибутом нашого способу життя. Навіть шанувальниці killer heels після місяців у тапочках з&helli

Close edit interface
UA
RU

Взуття на міді-каблуці – комфортний тренд літа.

Редагувати переклад
Після карантину потяг до комфорту став незмінним атрибутом нашого способу життя.
Взуття на міді-каблуці – комфортний тренд літа.

@_jessicaskye

Навіть шанувальниці killer heels після місяців у тапочках з більшою ймовірністю віддадуть перевагу балеткам або кросівкам. У нас є альтернативний варіант для тих, хто не уявляє свого життя на плоскому ходу, але й не готовий повернутись до старих взуттєвих звичок. Босоніжки та туфлі на міді-каблуку стануть вашою перепусткою у світ літніх трендів. 

Взуття на міді-каблуці – комфортний тренд літа.

Prada SS20

Взуття на міді-каблуку можна побачити в поточних колекціях весна/літо 2020. У Prada та Stella McCartney представлені різні варіації цього тренду, а також способи його впровадження в образ від розкішного до повсякденного. Це модне взуття однаково переконливо виглядає і з джинсами, і з маленькою чорною сукнею. 

Читайте також: РЕЧІ, ЩО ВАРТО КУПИТИ ДО НАСТУПУ ЛІТА

Взуття на міді-каблуці – комфортний тренд літа.

@anoukyve

Готовність експериментувати з висотою підборів ми спостерігаємо у fashion-блогерів. Все просто: таке взуття гарантує велику мобільність, тому зайнятим дівчатам припаде до душі цей новий тренд. Зручність та ультрамодність босоніжок та туфель на міді-каблуку закриває всі потреби сучасної жінки. 

Взуття на міді-каблуці – комфортний тренд літа.

Давайте згадаємо таких ікон моди, як Твіггі та Джейн Біркін. Вони були в захваті від взуття на комфортному підборі. Їхні образи є ще одним свідченням універсальності підборів міді.

Ми підібрали вам кілька стильних варіантів взуття на міді-каблуці:

[product_gallery id=594528]

Статті на тему