UA
RU

Holiday Fashion Week: The Coat by Kate Silchenko

Редагувати переклад

Приз за саму життєрадісну колекцію в рамках Odessa Holiday Fashion Week безперечно дістається Каті Сільченко. Дизайнер надихнулася Іспанією, тому по подіуму пронісся цілий калейдоскоп яскравих фарб, фактур та образів.

VBO_1979

Ппро сутність, лейтмотив круїзної колекції виявився дуже абстрактним, тому привести всі представлені луки до спільного знаменника досить складно. Але, з іншого боку, дизайнер просто розповіла про Іспанію у всьому її різноманітті (уникнувши навіть кліше у вигляді мантильї, що дуже похвально). Тут зустрілися і купальники з кольоровими бомберами, створені, щоб запалювати на Ібіці, та піжами формату walking sleep для мальовничих сніданків на Коста-Брава, та жіночні спідниці та легкі сукні без рукавів, що ідеально підходять для сімейних прогулянок Мадридом.

Приємно й те, що, незважаючи на буйство форм та фарб, образи з колекції легко «препаруються» на частини та адаптуються до будь-якої літній гардероб. Це насправді показала сама Катя Сільченко, показавшись у фіналі шоу з пишним смугастим поясом-віялом, який ідеально вписався у компанію білого топу та boyfriend jeans.

[metaslider id=13056]

Фото: Володимир Босак

Статті по темі:

Odessa Holiday Fashion Week: Domanoff
Odessa Holiday Fashion Week: SAYYA by Luba Makarenko
Фіналісти конкурсу молодих дизайнерів «Погляд у майбутнє»

Статті на тему