UA
RU

Один у полі воїн: 10 прикладів, що надихають, як носити моносережу восени 2020

Редагувати переклад
Асиметрія – ключовий тренд аксесуарної моди. 
Один у полі воїн: 10 прикладів, що надихають, як носити моносережу восени 2020-Фото 1

Найчастіше стильні образи прямо з подіумів потрапляють на екрани фільмів або серіалів, а після них розбирають на шанувальники кінематографа. З актуальною ось уже майже 5 років моносережею сталося так само. Традиція носити одиночні аксесуари зовсім не нова, але завдяки креативному директору ювелірної лінійки модного будинку Dior Камій Міселі соло-серега набула світової популярності.  

Якщо згадати історію культурних відмінностей та особливостей, то виявляється, що подібний тренд має неймовірно потужний бекграунд. Саме такими аксесуарами любили прикрашати себе пірати, поети часів Шекспіра, а вже згодом, у ХХ столітті, адепти субкультур. Ось тільки є один нюанс: такий тренд використовували виключно чоловіки.  

Але, як відомо, все маскулінне згодом просто має стати жіночим. Починаючи з тенденції носити різні сережки в парі, дизайнери дісталися і стародавньої концепції використання моносережки. Здається, що це відносно новий тренд, але ж ви пам'ятаєте, що саме одиночний хрестик, усипаний кристалами, свого часу став візитівкою співачки Вітні Х'юстон? Девід Боуї любив використовувати спеціально жіночні аксесуари, а тому часто з'являвся на сцені з моносергою-шандельєром - Яскравою, що викликає суперечки, але однозначно модною. 

Найробі з "Паперового будинку" любить носити моносережки

Ті, хто воліють носити одиночний аксесуар восени 2020, повинні, крім докладного вивчення подіумних образів, обов'язково надихнутися вмінням виглядати стильно в будь-якій ситуації у героїні "Паперового будинку" Найробі. Саме вона принесла моносерезі світову популярність, адже одягатися так як це робить найкрутіша екранна бунтарка сучасності прагнуть безліч юних дівчат. 

Моносережки з осінньо-зимової колекції 2020/21 бренду Arlington

Для того, щоб одиночна сережка виглядала стильно, вона має бути, безсумнівно, помітною. Подібні прикраси в осінньо-зимовій колекції 2020 року продемонстрував бренд Арлінгтон. Радимо брати приклад з їхньої трендової моносережки, яка виглядає як справжній витвір мистецтва у своєму філігранному виконанні флористичні концепції.  

Моносережки з осінньо-зимової колекції 2020/21 бренду Anteprima

Читай також: Традиції Старого Світу: 8 незастарілих моделей сумок

Мінерали вже кілька сезонів поспіль є найцитованішою темою у мистецтві ювелірних прикрас. Уявіть, що ви — пристрасна шанувальниця лепідоптерофілії (колекціонування метеликів), і пофантазуйте, як би виглядали ваші улюблені екземпляри. Стильні підказки на осінь 2020 шукайте в колекції бренду. попередній перегляд - Впровадження золота підвищують рівень благородства прикраси.

Моносережки з осінньо-зимової колекції 2020/21 бренду Anrealage
 

Згадайте про давню традицію використання дерев'яних дитячих іграшок або більш сучасну альтернативу — конструкторів для малюків. Восени 2020 року ви можете собі дозволити додати інфантилізму в образ за допомогою стильних прикрас, що складаються з блоків. На прикладі бренду Anrealage розуміємо, що такі моносережки виглядають яскраво та концептуально. 

Моносережки з осінньо-зимової колекції 2020/21 бренду Arbesser

Мармурові альтернативи мінеральних аксесуарів також не поступаються у своїй популярності прикрасам восени 2020 року. Краще використовувати чіткі геометричні форми в стилі Arbesser, які будуть виглядати стильно, але ще й тематично екстравагантно. 

Моносережки з осінньо-зимової колекції 2020/21 бренду Area

Модний дім Область радить використовувати моносережки як своєрідний посил у світ. Якщо на словах пояснювати те, чим ви живете і цікавитеся, у вас немає ні бажання, ні часу, то стильні прикраси зможуть розповісти вашу особисту історію не менш органічно. Нам складно зрозуміти, що саме має символізувати всипаний кристалами стілець, але ви можете собі дозволити використовувати саркастичні, а головне концептуальні моносережки восени 2020 року. 

Моносережки з осінньо-зимової колекції 2020/21 бренду Balmain

Тренд на ланцюгу можна трактувати по-різному, тому модний будинок Balmain вирішив зробити ставку на масивну форму та лаконічність. Замість ланок ви бачимо верховенство символізму: вісімка, що вгадується у формі прикраси, говорить про нескінченність вашого стильного бекграунду. 

Моносережки з осінньо-зимової колекції 2020/21 бренду Daks

Читай також: Життя в нюді: Роузі Хантінгтон-Уайтлі продемонструвала 3 базові образи на осінь 2020

Втім, якщо мінімалізму вам здається доречнішим навіть у темі акцентних моносереж, прагнемо допомогти вам з модними орієнтирами. Як натхнення пропонуємо використати давню традицію написання листів. Прикраси у формі друку виглядає благородно, аристократично і досить химерно навіть незважаючи на лаконічність розміру. 

Моносережки з осінньо-зимової колекції 2020/21 бренду Fendi

Навіть любителі класичної елегантності восени 2020 зможуть знайти собі щось нове, доповнивши образ знакової моносережею у стилістиці Fendi. Так, брендова прикраса нагадує міні-ручку або ж, якщо хочете небезпечніші асоціації — модифіковану стрілу Амура.  

Моносережки з осінньо-зимової колекції 2020/21 бренду Hellessey

Не забуваймо про те, що перли також актуальні, і зустрічається в сезонних колекціях осінь-зима 2020/21 повсюдно. Лаконічність форми, а не її химерність, кілька рядів намистин і класична простота, гідна образів сучасних Одрі Хепберн та Ромі Шнайдер. 

Моносережки з осінньо-зимової колекції 2020/21 бренду Kenneth Izle

Легендарна картина “Дівчинка на кулі” Пікассо надихнула дизайнерів Кеннет ізе створення тематичних прикрас. Восени 2020 року всі розміри аксесуарів перебільшені, а тому виглядають куди акцентніше. До подібної моносережки підбирати інші прикраси потрібно особливо обережно, а краще взагалі відмовитися від їх використання. 

восени 2020 моносерега стає головним хітом, без якого не обійдеться ні ділова жінка, ні студентка, ні арт-особа. Тенденції сезону свідчать, що, якщо вже ви і зважилися подібним чином розставляти акценти, то це потрібно різко і рішуче. Масивні, яскраві, ексцентричні та найголовніше виконуючі соло-номери — ніколи ще самота не була представлена ​​в настільки модній концепції. 

Статті на тему