Edit page title Олександра Токарєва + ARTUP представляє серію платків із зображенням акварелей
Edit meta description Прочитавши цю статтю ви дізнаєтеся про - якісно, ​​дохідливо та цікаво. І що найголовніше – експертно – Марі Клер Україна.

Close edit interface
UA
RU

Олександра Токарєва + ARTUP представляє серію платків із зображенням акварелей

Редагувати переклад
Платформа ARTUP у колаборації з місткинею Олександрою Токаревою представляє серію платків із зображенням акварелей художниці.

«Серія хусток з рослинними мотивами – про естетику, красу, відвертість та самобутність самого життя. Коли я спостерігаю за рослинами, ніби бачу сутність всього живого, а коли творю свою роботу – розчиняюся у ній і стаю чимось безмежним, що не має ні початку, ні кінця…» – Олександра Токарєва.

Основою зображення платків стала графіка художниці. Її техніка – акварель, яка багаторазово накладається на лист до появи необхідної насиченості кольору. Ніби виявляється прихований кадр. Ця багатошаровість відображає особисті емоції та думки,
які, накладаючись одна на одну, створюють цілісну картину неповторності шкірного фрагменту.

Олександра Токарєва + ARTUP представляє серію платків із зображенням акварелей-Фото 1

Олександра Токарєва + ARTUP представляє серію платків із зображенням акварелей-Фото 2

Олександра Токарєва + ARTUP представляє серію платків із зображенням акварелей-Фото 3

У своїй практиці Олександра працює з природою людини в цілому, психологією взаємодії між людьми. Свої власні спостереження, переживання та враження вона вона визуалізує в основному для неї мистецькому медіумі – графіку.

Олександра Токарєва + ARTUP представляє серію платків із зображенням акварелей-Фото 4

 

Читай також: Ексклюзив: Інтерв'ю з Мартеном Прово, французьким режиссером, біля якого знімаються Катрін Денев та Жульєт Бінош

Серія акварелей до цього експонувалися на Kyiv Art Week від Щербенко Арт Центру у 2018 році, в рамках групового проекту Metaphor of Dreams у Mironova Gallery у 2020 році та на ярмарці Saturday Art Fair у Kooperativ у 2020 році.

Олександра Токарєва + ARTUP представляє серію платків із зображенням акварелей-Фото 5

Олександра Токарєва + ARTUP представляє серію платків із зображенням акварелей-Фото 6

Олександра Токарєва + ARTUP представляє серію платків із зображенням акварелей-Фото 7

Олександра Токарєва

Народилася 30 листопада 1988 року в м. Мукачеві, Закарпатська область, Україна. У 2011 р. закінчила Київський Національний Університет Будівництва та Архітектури. З 2006 року входитиме до складу арт-групи ШАПКА. Фіналістка конкурсу МУХі 2010 та PinchukArtPrize 2010 як членкиня групи ШАПКА. Учасниця проектів в Україні, Чехії та Угорщині.

ARTUP

Платформа для продажу сучасного мистецтва, предметів дизайну та моди. Проект створений кураторкою Щербенко Арт Центру — Мариною Щербенко у 2019 році та працює онлайн та офлайн. ARTUP представляє колекцію створених у колабораціях з
українськими митцями та дизайнерами художніх робіт, дизайнерської меблів, декору та текстильних виробів

Статті на тему