Edit page title Олена Зеленська під час візиту до Швеції обрала прикраси від українського бренда Dukachi
Edit meta description Перша леді України Олена Зеленська під час візиту до Швеції вибрала сережки "Колоски" від українського бренду Dukachi.

Close edit interface
UA
RU

Олена Зеленська під час візиту до Швеції обрала прикраси від українського бренда Dukachi

Перша леді України Олена Зеленськапід час візиту до Швеції обрала сережки «Колоски» від українського бренда Dukachi

Олена Зеленська під час візиту до Швеції вибрала сережки Dukachi

19 серпня, у межах візиту до Королівства Швеція Президент України Володимир Зеленський і перша леді Олена Зеленська зустрілися з Королем Швеції Карлом XVI Густавом та Королевою Швеції Сільвією. Президент і перша леді подякували Швеції за всебічну підтримку України в боротьбі за незалежність і територіальну цілісність. 

Олена Зеленська під час візиту до Швеції вибрала сережки Dukachi

Олена Зеленська зустрілася з родиною Прем’єр-міністра Швеції Ульфа Крістерссона — дружиною Брігіттою Ед і трьома доньками. А також дала інтерв’ю шведській журналістці Малу фон Сіверс. Під час візиту до Швеції перша леді обрала сережки «Колоски» від українського бренда Dukachi.

Олена Зеленська під час візиту до Швеції вибрала сережки Dukachi

Колоски — важливий символ для українського народу. Це символ працьовитості та єдності. Створюючи колекцію «Колоски», ювелірний бренд Dukachi бажали Україні перемоги, плідності та процвітання. Всі прикраси виготовляються вручну на власному ювелірному виробництві в Києві. 

Читайте також: ВИШИВАНКИ ОЛЕНИ ЗЕЛЕНСЬКОЇ: ПАТРІОТИЧНЕ ВБРАННЯ ПЕРШОЇ ЛЕДІ

Статті на тему