Edit page title Olya Instyle for Wonder: речі, що здатні підтримати…
Edit meta description Olya Instyle for Wonder: речі, що здатні підтримати… - Marie Claire Україна

Close edit interface

Olya Instyle for Wonder: речі, що здатні підтримати…

Редагувати переклад

Стилістка Olya Instyle (Ольга Тернова) та український бренд Wonder напередодні новорічних свят презентують спільний проєкт — лінійку естетичних костюмів для дому та подорожей.

Olya Instyle for Wonder: речі, що здатні підтримати…-Фото 1

Olya Instyle for Wonder: речі, що здатні підтримати…-Фото 2

Olya Instyle for Wonder: речі, що здатні підтримати…-Фото 3

“Ідея спільного проєкту виникла ще 9 місяців тому. З одного боку вже тоді було прийнято рішення про зміну стратегії випуску продуктів бренду, в основу якої мали лягти колаборації, з іншого — було нестримне бажання запросити до участі людину, яка розділяє наші базові цінності та принципи роботи: безкомпромісне ставлення до питань якості, високий рівень виконання продукту та спільне креативне бачення кінцевого результату. Так народився проєкт Olya Instyle for Wonder” — розповідають співзасновниці бренду Юлія Сорокіна та Юлія Купава. 

Olya Instyle for Wonder: речі, що здатні підтримати…-Фото 4

Olya Instyle for Wonder: речі, що здатні підтримати…-Фото 5

Стилістка долучилася до роботи над проектом в якості керівника креативної команди. Кожен елемент костюму, оздоблення та орнамент для вишивки — результат багаточосової комунікації між Олею та департаментом розробки продуктів бренду. Окремої уваги заслуговує вишивка. Задля пошуку основи орнаменту, команда звернулася до архівів всеукраїнського депозитарію, більше місяця було витрачено на вивчення історії українського орнаменту та еволюції українського вбрання. Згодом усім отриманим знанням треба було надати нового звучання та реалізувати в одязі, який буде жити в гардеробі сучасної українки. 

Olya Instyle for Wonder: речі, що здатні підтримати…-Фото 6

Olya Instyle for Wonder: речі, що здатні підтримати…-Фото 7

“Загалом нам вдалося створити класний продукт: якісний та сучасний. Але ми вирішили піти далі та нагадати дівчатам, що сила — всередині кожної, а опора на СЕБЕ — найміцніша. Так, ми пропонуємо скласти власний перелік речей, які приносять задоволення, вдячностей собі та, звісно напередодні нового року, загадати бажання. Саме для цього було створено спеціальний сет листівок. Отже, сподіваємося, що, як тільки буде відкрита коробка з костюмом почнеться розмова з собою — щира та відверта, а сам костюм стане річчю, яка наповнить  відчуттям щастя та радості” — відверто розповідає Ольга Тернова. 

Статті на тему