UA
  RU

  Осінь в офісі: найкращі прикраси для ділового образу

  Редагувати переклад
  Чим осінь потішить ділових дівчат?

  Перед тим, як ви приступите до прочитання статті, зробимо ремарку: офісним працівницям зі строгим дрес-кодом навряд чи підійде хоч один тренд із цієї добірки, а от якщо ваш зовнішній вигляд не регламентується офісним законом, тоді ласкаво просимо! Ми зібрали для вас найстильніші прикраси. І нехай кодекс ділового одягу частково формує імідж компанії, ми вважаємо, що завжди має бути місце для творчості. 

  Осінь в офісі: найкращі прикраси для ділового образу.

  @_hollyt

  Кільця-печатки

  Сьогодні кільця-друки - улюблена прикраса модних блогерів. Їх ми також можемо побачити у найстильніших кіногероїнь сучасності, наприклад, у Вілланель із популярного серіалу «Вбиваючи Єву». Вона — справжній фанат кілець із печатками. З одного боку цю прикрасу складно назвати яскравою, з іншого — вона точно зверне увагу на ваші руки. Згодні, що прикраса, властивіша для чоловічого стилю, виточує влада?

  Осінь в офісі: найкращі прикраси для ділового образу.

  @_hollyt

  Великі сережки

  Плоскі прямокутні та квадратні сережки із різнокольорових мінералів стають новим трендом серед любителів ювелірних прикрас. Ми підтримуємо цю тенденцію, але радимо бути обережними і не переборщувати. Довгі сережки кольору дорогоцінних металів – чудовий вибір для освіження ділового образу.

  Читайте також: НАДІЙНА БРОНЯ: ДЛЯ МОДНОЇ ОСЕНІ 2020 ВАМ СХОДИТЬСЯ ВСЬОГО ОДИН ПІДЖАК

  Осінь в офісі: найкращі прикраси для ділового образу.

  @sovajewels

  перли

  Чи є щось більш елегантне та класичне, ніж нитка перлів? Ця прикраса в наш час переживає низку трансформацій, тому ми можемо побачити перли не тільки у вигляді намиста, а й у брошах, сережках, підвісках. Робіть свій вибір самі! Невелика підказка: у моді перли неправильної форми. 

  Читайте також: АКТУАЛЬНИЙ ТРИКОТАЖ: СУКНЯ НА ОСІНЬ ЯК У ЗІРОК СТРІТСТАЙЛУ І ГОЛІВУДСЬКИХ ЗНАМІНОСТЕЙ

  Осінь в офісі: найкращі прикраси для ділового образу.

  @olgabond

  Прикраси з бісеру

  Прикраси з бісеру та намистин, що нагадують про дитинство, знову на піку популярності. Якщо ви працюєте у творчій сфері, то така прикраса для вас – справжній маст. Яскраве вкраплення підійде і тим дівчатам, які віддають перевагу стриманій чорно-білій класиці. Останнім радимо тонке намисто з різнокольорових намистин. 

  Статті на тему