UA
RU

Від міні до мікро: Як виглядає найбажаніша спідниця 2022 року 

Редагувати переклад

І чому цей тренд не має жодного стосунку до сексуальності. 

Від міні до мікро: Як виглядає найбажаніша спідниця 2022 року -Фото 1

Versace SS22

Минулого року міні-спідниці тріумфально повернулися, засіявши абсолютно по-новому на подіумах показів Chanel, Versace, Missoni та Miu Miu. Тепер легендарний силует, який повертає нас у часи свободи думки і духу, продовжує керувати модними трендами. У весняно-літніх колекціях 2022 року укорочених форм було настільки багато, що легше визначити тих дизайнерів, які вперто продовжують відмовлятися від нового наступу міні, ніж підрахувати шанувальників розкутих луків.  

Короткі спідниці набули популярності у 1960-1970-х роках, являючи собою грайливий і навіть зухвалий тренд, який відображав зміни, що відбуваються в тодішньому суспільстві. 

Від міні до мікро: Як виглядає найбажаніша спідниця 2022 року -Фото 2

Versace SS22

Різка, агресивна і безкомпромісна атмосфера 2000-х презентувала новий тип міні-спідниці, яка з легкістю перетворилася на мікро-варіант, а також успадкувала занижену посадку від популярних тоді джинсів. 

У 2021 році появу в колекціях світових дизайнерів міні- та мікро-спідниць потрібно розглядати як відповідь на жорсткі обмеження, спричинені світовою пандемією. Но не тільки. Звичайно, ми вже звикли до того, що нам необхідно прикривати обличчя, але ми не готові відмовлятися від оголення преса, талії та стегон. Укорочені топи, часом скорочені до розмірів стрічок, оголені пупки і, звичайно, занижена посадка мікро-спідниць - бренди від Courrèges, Etrо і Miu Miu до Prada, Versace, Blumarine, Missoni, Balmain і Max Mara доводять, що випустити пар буде значно розумніше за допомогою вбиралень, а не демонстрацій і протестів.   

Читай також: Fashion-майбутнє: Стилісти передбачили, які 7 трендів визначать моду 2022 року 

Від міні до мікро: Як виглядає найбажаніша спідниця 2022 року -Фото 3

Шанель SS22

Що ж до найактуальніших мікро-спідниць, то в пошані абсолютно будь-які їх варіації. Клеш, "олівець", яскраві або ніжні тони, структуровані або обволікаючі форми - ніяких обмежень нижче пояса не існує. 

Від міні до мікро: Як виглядає найбажаніша спідниця 2022 року -Фото 4

Burberry SS22

Втім, не лише пандемія вплинула на те, як ми бажаємо одягатися тепер у постковидний період. До того, що відбувається на подіумах, має пряме відношення і нове бачення жінки як самостійного, сильного і більш успішного гравця у світі бізнесу, корпоративних відносин і навіть сприйняття самої себе, ніж вважалося раніше. 

Від міні до мікро: Як виглядає найбажаніша спідниця 2022 року -Фото 5

Miu Miu SS22

Пам'ятаєте, як довго і завзято стилісти наполягали на тому, що якщо дівчина оголює ноги, то повинна "прикрити" гору, щоб не створювався дисонанс? Чи, скоріше, щоб оточуючим було не так дискомфортно дивитися на неї? 

Від міні до мікро: Як виглядає найбажаніша спідниця 2022 року -Фото 6

Missoni SS22

Давайте говорити відверто, носити чи не носити міні, а тепер уже мікро-спідниці, швидше історія про впевненість у собі, ніж про пристойність чи амбіції. Нам переконали, що жінку ніколи не сприйматимуть серйозно, якщо вона з'явиться на робочій конференції або на співбесіді у відвертому вбранні. Але чому вміння, навички та професійна компетентність мають залежати від того, що на вас надіто? 

Від міні до мікро: Як виглядає найбажаніша спідниця 2022 року -Фото 7

Missoni SS22

Мікро-спідниці — ще одна можливість для жінок довести, що знання, політ фантазії та розумові процеси не мають жодного відношення до одягу. Fashion-редактор Ганна Делло Руссо, яка провела більшу частину свого життя на керівних посадах, воліє одягатися в оголені комплекти від Miu Miu, сміливо доводячи, що сучасна леді-бос не зобов'язана ходити в нудних костюмах і туфлях kitten-heels.

Від міні до мікро: Як виглядає найбажаніша спідниця 2022 року -Фото 8
 

Статті на тему