Edit page title Модні поєднання кольорів на осінь-зиму 2020
Edit meta description Дизайнери пропонують згадати шкільні заняття з образотворчого мистецтва, а творити сміливо і без огляду на чужу думку. Ви ж знаєте

Close edit interface
UA
RU

Від простого до складного: 10 модних поєднань в осінньо-зимових колекціях 2020

Редагувати переклад
Дизайнери пропонують згадати шкільні заняття з образотворчого мистецтва, а творити сміливо і без огляду на чужу думку. 
Від простого до складного: 10 модних поєднань в осінньо-зимових колекціях 2020-Фото 1

Адже ви знаєте, що Інститут кольору Pantoneвизначає наймодніші відтінки виходячи з того, які тони переважали в колекціях світових дизайнерів? У 2020 році абсолютним фаворитом усіх кутюр'є став класичний синій, який за задумом повинен був відповідати за збереження нейтралітету, емоційного спокою та переважання монаршої шляхетності у наших вчинках та думках. Звичайно, не все склалося так, як нам обіцяли професіонали, але з огляду на те, що карантин ми провели за спостереженням благородних екранних нарядів героїв серіалу "Корона", то в принципі колористи мали рацію.  

Ми не прагнемо взяти на себе роль порадників та гуру колірних поєднань, але повноцінний зробити аналіз дизайнерських колекцій можемо. Методом тонких спостережень і пошуку комбінацій, що найчастіше зустрічаються, ми визначили не тільки найпопулярніші пари відтінків, але й найстильніші. Серед них є класичні мікси, які легко повторить найзакореніша аматорка консерватизму та спокою. Але є й інші, які наважиться випробувати лише справжня експериментаторка – ми наперед поважаємо ваше рішення. 

Від простого до складного: 10 модних поєднань в осінньо-зимових колекціях 2020-Фото 2

Золото + помаранчевий захід сонця 

Благородний відтінок найпопулярнішого у світі металу втішить любителькам диско-80х, але в поєднанні з темно-жовтогарячим обіцяє дещо поміряти свій енергетичний заряд. Можете використати стильну комбінацію Акнеяк аксесуарні ідеї, але ми б рекомендували грати по-крупному.  

Від простого до складного: 10 модних поєднань в осінньо-зимових колекціях 2020-Фото 3

Васильковий + фіолетовий 

Два пастельні відтінки, які ми скоріше сподіваємося побачити у весняно-літніх колекціях. Несподіване рішення від альбертаFerretti, але як пігулка від поганого настрою - найстильніше і модне рішення.  

Від простого до складного: 10 модних поєднань в осінньо-зимових колекціях 2020-Фото 4

Читай також: Високе суспільство: 8 порад, як повторити улюблений стиль кінематографістів.

Чорний + червоний 

Повторюємо за модним будинком ОлександрMcQueen, використовуючи найпопулярнішу колористику початку 2000-х. Чорно-червоний мікс найбільше виграшно виглядає в комбінації з грубими фактурами. Шкіра та класична схема відтінків транслюється як fashion-заява справжньої бунтарки.  

Від простого до складного: 10 модних поєднань в осінньо-зимових колекціях 2020-Фото 5

Фіолетовий + червоний 

Багато глянців заявляють, що саме червоно-фіолетове поєднання восени 2020 заслуговує на нашу найбільш пильну увагу. Можете використовувати електричні відтінки як у колекції БоттегаVeneta, або піддатися сучасній моді на світловідбивні матеріали - кольори заходу сонця діють заспокійливо.   

Від простого до складного: 10 модних поєднань в осінньо-зимових колекціях 2020-Фото 6

Синій + блакитний 

Комбінацію, що ні до чого не зобов'язує, яку можна використовувати повсюдно, продемонстрував бренд КаролінаHerrera. Образ, скроєний в рамках однієї колірної гами, виглядає ніжно, лаконічно і стильно.  

Від простого до складного: 10 модних поєднань в осінньо-зимових колекціях 2020-Фото 7

Смарагдовий + рубіновий 

Відтінки дорогоцінних прикрас восени завжди мали популярність. Ось і модний будинок Висихає Ван Горіхине зміг протистояти спокусі, випробувавши парочку благородних поєднань в осінньо-зимовій колекції 2020 року. Нам сподобався смарагдово-рубіновий мікс — звучить дуже велично, гідно королівського стандарту.  

Від простого до складного: 10 модних поєднань в осінньо-зимових колекціях 2020-Фото 8

Читай також:Традиційне прочитання: Gucci відтворює знакову сумку "Jackie 1961"

Maršmellou+ оливковий  

Наш персональний лаконічний фаворит! Ніжно-рожевий відтінок і благородний гурманський зелений не передбачає буйства фарб, але саме спокою спокоєм заслуговує на нашу повну увагу. Зберігайте концепцію, продемонстровану на осінньо-зимовому показі Fendi- Від простого до складного.  

Від простого до складного: 10 модних поєднань в осінньо-зимових колекціях 2020-Фото 9

Чорний + білий + фуксія 

Класична колірна схема найчастіше зустрічається в колекціях українських дизайнерів, але її можна помітити і на світових подіумах. Канадський бренд порти1961 пропонує підійти до стандартного питання колірних поєднань з усією фантазією. Так, до традиційних чорно-білих мотивів він, не соромлячись, додає щедрих масок ягідної фуксії.  

Від простого до складного: 10 модних поєднань в осінньо-зимових колекціях 2020-Фото 10

Темно-синій + теракотовий  

Визначено типове, атмосферне та символічне поєднання для осіннього сезону від Loewe. Теракотовий нагадує колір листя, а темно-синій — відтінок нічного неба, яке особливо приємно вдивлятися під акомпанемент прохолодного вітерцю. 

Від простого до складного: 10 модних поєднань в осінньо-зимових колекціях 2020-Фото 11

Бірюзовий + малахітовий 

Веселе поєднання, яке багатьом може нагадати про нескінченні літні вечори, проведені біля берега океану. На осінь 2020 року вибирайте бірюзово-малахітову комбінацію, схвалену брендом Tom Ford, розраховуючи грати на фактурах. Оксамит + шкіра, шовк + шерсть - чим дивніше, тим крутіше. 

Історично так склалося, що осінь асоціюється у нас переважно із темними тонами, варіаціями сірого, а також ягідними, коричневими та охровими міксами. Осінньо-зимові колекції 2020 відрізняються від попередніх неймовірно багатою гамою відтінків — ніби дизайнери заздалегідь знали, що нам потрібна будь-яка можливість залишатися позитивно налаштованими та обнадієними. 10 наймодніших і найцікавіших колірних поєднань — абсолютні фаворити fashion-світу, які не тільки зарахують вас до найвищого розряду модників, але й зарядять на нові звершення всупереч усьому. 

Статті на тему