Edit page title Парний вихід: Ріанна та A$AP Rocky з'явилися на червоній доріжці у подібних образах
Edit meta description Парний вихід: Ріанна та A$AP Rocky з'явилися на червоній доріжці у схожих образах - Marie Claire Україна

Close edit interface
UA
RU

Парний вихід: Ріанна та A$AP Rocky з'явилися на червоній доріжці у подібних образах

Редагувати переклад

Ось якому сучасному любовному дуету вдається couple look досконало. 

Кажуть, що по-справжньому споріднені душі відчувають одна одну на відстані, і навіть вміють читати думки своєї другої половинки. Цей духовний зв'язок на особистому прикладі доводить найгучніша пара 2022 року – Ріанна та її бойфренд – A$AP Rocky. Разом закохані завітали на подію, присвячену особистому бренду співачки — Fenty Beauty — у Лос-Анджелесі, де вони позували папараці в подібних образах. 

Парний вихід: Ріанна та A$AP Rocky з'явилися на червоній доріжці у подібних образах-Фото 1

На вечір 33-річна Ріана обрала дуже дивне, але "її", вбрання, але цього разу хоча б вдала, що трохи прикрила вагітний живіт. Так, на дівчині досить гармонійно сиділи зелений топ і фіолетово-сріблясті штани, що складаються з множини горизонтально з'єднаних ниток. 

Також 33-річний A$AP Rocky одягнув фіолетовий бомбер від Louis Vuitton з сорочкою схожого відтінку, а доповнив цибулю парою рваних джинсів, зеленими снікерами та бузковою бейсболкою. 

На самому заході в інтерв'ю PEOPLE Ріанна заявила, що вони з хлопцем не збиралися з'являтися на івенті в схожих образах. 

“Я не знала, що він одягне. Я навіть його не бачила. Він спеціально прийшов із студії, щоб з'явитися тут. З нами постійно таке трапляється. Ми одягалися у різних місцях будинку, і все одно якимось чином виглядаємо гармонійно”. 

Нагадуємо, що у листопаді 2020 року анонімне джерело підтвердило, що через багато років дружби Ріанна та A$AP Rocky почали зустрічатися. 

Парний вихід: Ріанна та A$AP Rocky з'явилися на червоній доріжці у подібних образах-Фото 2

LOS ANGELES, CALIFORNIA — FEBRUARY 11: (LR) A$AP Rocky and Rihanna celebrate Fenty Beauty & Fenty Skin at Goya Studios on February 11, 2022 в Los Angeles, California. (Photo by Rich Fury/Getty Images for Fenty Beauty & Fenty Skin)

Читай також:Про що мовчить жінка: Alina Pash, українська співачка, реперка

Минулого місяця пара замовила фотосесію спеціально для того, щоб заявити про те, що у них буде дитина. Під час зйомки на співачці був вінтажний образ, який чудово демонстрував живіт, що округлився. На фотографіях, знятих у Гарлемі (район, де виріс A$AP Rocky), видно, як пара насолоджується сніжною погодою вдвох. Відразу після появи в Мережі знімків джерело розповіло, що Ріанна дуже щаслива, і вже швидше хоче стати мамою.  

“Вона ніколи не ставила у пріоритети бажання стати мамою, але стосунки з Rocky дозволили їй поглянути на цю ідею ближче. Їй подобаються всі зміни, що відбуваються з її тілом протягом вагітності. Вона завжди увічнювала вагітних жінок під час показів для Fenty. 

В інтерв'ю після події Ріанна розповіла, які продукти її власного бренду вона використовує щодня. Зовсім не дивно, але коханою виявилася помада глибокого винного відтінку. 

Також Ріанна розповіла про любов до парфумерної лінійки Fenty, зазначивши, що для неї важливо, щоб аромат не просто подобався, але переносив людину у певні моменти життя. 

 

Статті на тему