UA
RU

Періс Хілтон з'явилася на червоній доріжці у весільній сукні 

Редагувати переклад
Світська левиця готується до весілля, яке відбудеться всього за тиждень, а тому активно займається пошуком ідеального образу нареченої. Так, стиль "майбутньої нареченої" дівчина сприйняла дуже буквально. 
Періс Хілтон з'явилася на червоній доріжці у весільній сукні.

LOS ANGELES, CALIFORNIA — NOVEMBER 06: Paris Hilton attends the 10th Annual LACMA Art+Film Gala presented by Gucci в Лос-Анджелесі County Museum of Art on November 06, 2021 in Los Angeles, California. (Photo by Axelle/Bauer-Griffin/FilmMagic)

Одна з перших it-girl в історії термінології одягла білу сукню заради побачення зі своїм нареченим Картером Реумом у Лос-Анджелесі у суботу, показавши всім, чого варто від неї очікувати на офіційному урочистості. 

40-річні Хілтон та Реум обидва виглядали неймовірно закоханими, коли вони разом з'явилися на червоній килимовій доріжці урочистості LACMA Art + Film Gala 2021, презентованої брендом Gucci. 

Хілтон виділяла вайб нареченої за допомогою кастомізованого плаття з тюлю від Pamela Rolland, а її наречений блищав у синьому смокінгу з чорною краваткою-метеликом. 

Серед інших зірок заходу були помічені Lil Nas X, Майлі Сайрус, Біллі Айліш та Джаред Лето.  

Читай також: Аліса Мілано зізналася, що її викидні — покарання за аборти 

Цікаво, що для червоної доріжки Періс зуміла вибрати ідеальну "весільну" сукню, адже в реальному житті для своєї справжньої урочистості дівчина ще не підібрала досконалу цибулю. 

Періс Хілтон з'явилася на червоній доріжці у весільній сукні.

LOS ANGELES, CALIFORNIA — NOVEMBER 06: Paris Hilton and Carter Reum attend the 10th Annual LACMA Art+Film Gala presented by Gucci в Лос-Анджелесі County Museum of Art on November 06, 2021 in Los Angeles, California. (Photo by Axelle/Bauer-Griffin/FilmMagic)

Як стало відомо раніше Періс Хілтон не тільки в останню хвилину вирішила поміняти місце проведення весілля, але також ще не визначилася з сукнями, а ми впевнені їх буде не менше 5, для урочистостей. 

Анонімне джерело розповіло, що Хілтон розривається між двома варіантами, на які вона поклала око: від Oscar de La Renta та від Valentino. Незважаючи на те, що Хілтон відвідала бутік Valentino у Нью-Йорку разом із сестрою та головною подружкою нареченої Ніккі Хілтон, інсайдер повідомив, що образ від американського дизайнера все ще у списку тих, хто змагається.  

Хілтон досі залишається досить потайливою, коли мова заходить про її весілля. Так, дівчина навіть розіслала запрошення для гостей, не вказуючи місця проведення івента. 

Втім, кілька анонімних джерел з оточення зірки реаліті-шоу підтверджують, що Хілтон скаже “я згодна” 21 листопада у маєтку свого дідуся Баррона Хілтона у Бель-Еєрі. 

 

Статті на тему