UA
  RU

  Персонажі аніме "Мій сусід Тоторо" стали героями колекції Loewe

  Редагувати переклад

  Дизайнер Джонатан Андерсон представив футболки, худі, светри, шкіряні куртки та сумки, натхненні культовим японським мультфільмом. 


  Персонажі аніме "Мій сусід Тоторо" стали героями колекції Loewe

  2020-й став роком домашнього відпочинку і для багатьох часом, коли нарешті можна нескінченно дивитися різні фільми. Креативний директор Loewe Джонатан Андерсон під час самоізоляції, напевно, насолоджувався багаточленними стрічками на Netflix. Дизайнер випустив капсульну колекцію модного будинку, створену за мотивами мультиплікаційного фільму "Мій сусід Тоторо", який транслює американський стрімінговий сервіс. Це класичне аніме японського режисера-аніматора Хаяо Міядзакі 1988 року. У центрі історії картини - дві сестри Сацукі та Мей. Вони переїжджають у село, де знайомляться з лісовим духом Тоторо. Дух показує сестрам свої володіння і допомагає побачитися з їхньою хворою мамою. 


  У колекції Андерсон трансформує персонажів мультфільму "Мій сусід Тоторо" у принти. Він представив футболки та худорляви, прикрашені зображеннями з лісовими пейзажами, в'язані светри з Тоторо, шкіряні байкерські куртки, а також аксесуари, серед яких рюкзаки, гаманці, сумки-відра та оновлена ​​версія сумки Puzzle. 

  «Зараз хочеться прагнути теплих почуттів. Коли я думаю про фільм, який дарує мені таке відчуття, коли я звертаюся і до дитини, і до дорослого, це картина «Мій сусід Тоторо», — розповідає Джонатан Андерсон. 

  Автором рекламної кампанії колекції виступила донька фотографа Маріо Сорренті, Грей Сорренті. Вона регулярно співпрацює із брендом. Одна з останніх робіт Сорренті для модного будинку – кампейн колекції Loewe x Paula's Ibiza 2019 року. 


   

  Персонажі аніме "Мій сусід Тоторо" стали героями колекції Loewe

  Персонажі аніме "Мій сусід Тоторо" стали героями колекції Loewe

  Персонажі аніме "Мій сусід Тоторо" стали героями колекції Loewe  Читайте також: Джонатан Андерсон представив еко-колекцію, присвячену Британії