UA
RU

Перша колекція JAXET - бренд інноваційних курток з інтегрованими технологіями

Вперше світ побачив JAXET під час переможного бою боксера Олександра Усіка з Ентоні Джошуа. JAXET поєднують технології та моду в багатофункціональному одязі майбутнього, яке вже настало. Місія бренду – надихати людей на створення нового світу. У куртки з першої колекції інтегровані Bluetooth-гарнітура та технологія синхронного перекладу, NFC токен для швидкої передачі даних, захисна лінза та кишеня для захисту персональних даних.

Перша колекція JAXET - бренду інноваційних курток з інтегрованими технологіями.

До першої колекції JAXET увійшли куртки та жилети для чоловіків, а найближчим часом бренд презентує одяг для жінок, з вбудованими функціями, які змінюють сприйняття повсякденного життя та підвищують продуктивність та безпеку. Колекцію доповнюють захисні маски у стилі бренду. 

Вперше таку маску можна було побачити на Олександрі Вусіку під час офіційних заходів у Лондоні під час підготовки до бою.

Серед унікальних функцій курток JAXET: стійка до ультрафіолетового випромінювання лінза, що захищає від факторів зовнішнього впливу, вбудована гарнітура для роботи зі смартфоном та опцією синхронного перекладу, вбудований NFC токен та кишеня для захисту персональних даних.

Перша колекція JAXET - бренду інноваційних курток з інтегрованими технологіями.

Захисна лінза з полікарбонату, замаскована в капюшоні, доступна в трьох варіаціях — прозорій та зі срібним та золотим напиленням. Підтримує Face ID та забезпечує додаткову анонімність.

"Лінза символізує межу між Всесвітом усередині та зовні людини, зберігаючи відчуття внутрішньої безпеки та комфорту. Ось чому нам було важливо переконатися, що лінза та всі інші інтегровані програми забезпечують це на високому рівні, створюючи відчуття володіння суперсилами".  — діляться засновник JAXET та ідейний розробник продукту, Артур Мхітарян та керівник департаменту дизайну та технологій Вік Манковський.

Перша колекція JAXET - бренду інноваційних курток з інтегрованими технологіями.

Технологічні рішення, інтегровані в JAXET, дають власникам можливість користуватися гарнітурою, яка дає доступ до роботи зі смартфоном, прослуховування музики без додаткових девайсів і навіть дозволяє спілкуватися між собою будь-якою мовою завдяки функції синхронного перекладу (опція доступна до комплектації). Вона працює, якщо співрозмовник також одягнений у JAXET (додаток доступний лише власникам JAXET).

Читай також: OPEN CALL на отримання премії M17 Sculpture Prize у галузі тривимірного мистецтва

Перша колекція JAXET - бренду інноваційних курток з інтегрованими технологіями.

Також власник куртки отримує можливість користуватися вбудованим NFC токеном, який зберігає важливу інформацію або посилання для швидкої та легкої передачі даних. JAXET подбав про додаткову безпеку завдяки кишені з кліткою Фарадея. Вона робить пристрій усередині непомітним для зчитування, а також захищає карти від скіммінгу.

"Ми переосмислюємо старі форми і надаємо їм нового значення, що відображає час і простір, в якому ми живемо. Нові умови вимагають нової естетики, яку ми знайшли у єдності дизайну, технології, зручності та, головне, мети.

Перша колекція JAXET - бренду інноваційних курток з інтегрованими технологіями.

Дизайн, технології та зручність поєднуються, щоб задовольняти потреби людини.

Кінцева мета, про яку ми думали на кожному етапі процесу створення — дати тим, хто надягає JAXET, відчуття безпеки та впевненості, підкріплене новітніми технологіями, які ми інтегрували до JAXET”, — ділиться засновник та ідейний розробник бренду, Артур Мхітарян.

Статті на тему