UA
  RU

  Чому всі вирішили, що Кендалл Дженнер заручена зі своїм бойфрендом

  Редагувати переклад
  Від диванних експертів нічого не приховаєш.
  
  Чому всі вирішили, що Кендалл Дженнер заручена зі своїм бойфрендом.

  Instagram/@kendalljenner

  Бути знаменитістю – справа не з легких і кожен викладений пост у соціальні мережі може стати приводом для обговорення. Ось і Кендал Дженнер потрапила під приціл, не підозрюючи сама того. Шанувальники моделі запідозрили, що вона таємно вийшла заміж за свого бойфренда баскетболіста Девіна Букера. 

  Кендал Дженнер виклала серію знімків у себе на сторінці в Інстаграм зі своїх святкових вихідних. Модель провела їх у компанії свого бойфренда на ранчо і, все б нічого, якби шанувальники зірки не звернули увагу на одну цікаву деталь: золоте обручку на безіменному пальці лівої руки Букера. І тут же посипалися припущення, що Кендал і Девінс заручені або навіть потай зіграли весілля.

   
   
   
   
   
  Переглянути цей допис в Instagram
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   

  Допис, поширення Kendall (@kendalljenner)

  Читайте також: РРјРјР ° Уотсон СЂР ° СЃСЃРєР ° Р · Р ° Р "Р ° Рѕ своей РІР" СЋР ± Р "еннон СЂР ° СЃСЃРєР ° Р · Р ° Р "Р ° Рѕ своей РІР" СЋР ± Р "еннон" енносѕ

  Знаменитості поки що ніяк не відреагували на припущення своїх шанувальників, але вони оприлюднили свої стосунки цього літа в одному з епізодів реаліті-шоу “Родина Кардаш'ян”, тому можна припустити, що за цей час пара вирішила узаконити свої стосунки.

  Нагадаємо, що Кендал і Девінс тривалий час приховувала свої стосунки і говорила, що вони лише друзі. Кендал Дженнер часто відвідувала матчі, в яких брав участь Букер, а після початку викладати у мережу спільні фото.

  Статті на тему