UA
RU

Підбираємо трендові речі на кшталт фігури

Редагувати переклад
Як зібрати літній образ із урахуванням усіх нюансів фігури?

мода

Цього сезону достаток трендів просто збиває з пантелику. Джинсові спідниці на кнопках, короткі топи, сукні-міді, штани з широкими штанинами та багато іншого так і просяться в наші гардероби, але потрібно бути обережним: тренди трендами, а тип фігури – типом фігури. 

Читайте також: 15 СУКНЯВ-СОРЦЬ, В ЯКІ ВИ КОХАЙТЕСЯ З ПЕРШОГО ПОГЛЯДУ

Щоб не припуститися помилок і не шкодувати про досконалу покупку, ми вирішили підказати вам, як створити ідеальний образ з урахуванням особливостей вашої фігури. 

*Якщо вам сподобалася річ із нашої добірки, ви можете придбати її в онлайн-магазині. Для цього достатньо натиснути на фото або перейти за гіперпосиланням під ним!

Тип фігури: яблуко

Якщо ваша основна проблема зосереджена в зоні талії, ймовірно, ваш тип фігури – яблуко. В цьому випадку вам варто змістити акцент на ноги і візуально зменшити верх. З цим завданням чудово впораються топи і блузки з відкритими плечима. Легке оголення надасть силуету витонченості.

Підбираємо трендові речі на кшталт фігури-Фото 2

Rinascimento, 1980 грн. 

Підбираємо трендові речі на кшталт фігури-Фото 3

Dorothy Perkins Curve, 640 грн.

Тип фігури: прямокутник

Тип фігури «прямокутник» часто називають атлетичним або хлопчачим, а все тому, що володарки такої фігури не мають чітко окресленої талії. На неї і треба зробити акцент! Цього літа радимо звернути увагу на штани з високою посадкою. Великим плюсом стане тканинний пояс, який зав'язується на талії.

Підбираємо трендові речі на кшталт фігури-Фото 4

itelle, 830 грн.

Підбираємо трендові речі на кшталт фігури-Фото 5

Vila, 640 грн. 

Тип фігури: трикутник

Якщо ви володарка такого типу фігури, то вам потрібно приховати проблемні місця нижче пояса. Ми радимо звернути увагу на сукні на підлогу з відкритою спиною. Вони змусять оточуючих дивитися зовсім іншу частину тіла. 

Підбираємо трендові речі на кшталт фігури-Фото 6

Mango, 1199 грн.

Підбираємо трендові речі на кшталт фігури-Фото 7

Glamorous, 1413 грн.

Читайте також: НИЖЧЕ КОЛЕНА: СУКНЯ-МІДІ, ЯКІ НЕ ЗАХОЧЕТЬСЯ ЗНІМАТЬ

Тип фігури: пісочний годинник та груша

Ми об'єднали ці два типи, оскільки вони мають між собою багато спільного, наприклад, те, що дівчата «груші» і «пісочний годинник» будуть однаково шикарно виглядати у сукнях та сарафанах із запахом чи поясом. Таким чином ви підкреслите талію, натякнете на красиву зону декольте та нівелюєте важкий низ. 

Підбираємо трендові речі на кшталт фігури-Фото 8

Cardo, 1549 грн.

Підбираємо трендові речі на кшталт фігури-Фото 9

You&You, 1215 грн.

Фото: Vincenzo Grillo/imaxtree.com

Статті на тему