UA
  RU

  Політичний символ: Як сукня стала причиною імпічменту і де знайти схоже

  Редагувати переклад
  Не таємний сенс приводу усунення Білла Клінтона.

  Політичний символ: Як сукня стала причиною імпічменту, і де знайти схоже-Фото 1

  Досі скандал, який розгорівся навколо таємних відносин Білла Клінтона і молоденької стажерки Моніки Левінські, має особливу привабливість. Не дарма автор найгучніших серіалів у сучасній історії Райан Мерфі присвятив саме цьому випадку чергову частину своєї кримінальної антології.

  У 1997 році те, в чому звинувачували Білла Клінтона, здавалося скандальним та грішним. Втім, як відомо, популярність тодішнього президента серед жінок завдяки історії з ошуканою дружиною і таємною коханкою лише почала збільшуватися. Подібні історії супроводжували Білла Клінтона протягом усієї його кар'єри, а тому здивувати публіку таким вже точно було неможливо. Але тільки не лжесвідченням у суді.

  Політичний символ: Як сукня стала причиною імпічменту, і де знайти схоже-Фото 2

  Клінтон помилився в тому, що вважав, ніби брудна білизна та її сексуальні уподобання не зможуть стати підставами для імпічменту. Історія, слід зізнатися, і справді, досить неприємна. Те, як поводився кожен із учасників процесу – підтвердження двоїстої природи людини.

  Читай також: Черговий референс: Кейт Міддлтон знову повторює образ принцеси Діани

  Сьогодні можна було б розмірковувати про те, як велелюбний і безсоромний Клінтон скористався молодою Монікою, що одуріла від статусу обранця, навіть з погляду харасмента і руху #MeToo. Тоді ж роман між главою США та стажеркою став лише приводом для усунення неугодного і, скажемо чесно, корумпованого президента. Моніка була використана прокурором, і залишений на узбіччі – знеславлена ​​та присоромлена, в опалі ще мінімум на два десятиліття.

  Політичний символ: Як сукня стала причиною імпічменту, і де знайти схоже-Фото 3

  Так, Білл Клінтон, який стверджував, що ніколи не мав інтимних стосунків з Монікою Левінські, був повалений простою синьою сукнею… Звичайно, з пікантною прикрасою. Можна багато міркувати про розсудливість Моніки, яка зберегла вбрання в «первозданном» вигляді, але суть залишається незмінною: саме через наявність сукні як залишку сексуальних втіх президента, Білл Клінтон пройшов через Пекло імпічменту, що загрожує.

  У 1998 році, мабуть, тільки найоригінальніша дівчина не одягла синю сукню як образ для Хеллоуїна. Зовсім не таємний сенс символу політичного бруду став найпопулярнішою цибулею кінця 1990-х.

  На хвилі популярності третього сезону серіалу-антології Райана Мерфі «Імпічмент: Американська історія злочинів» ми вирішили подумати про те, як могла б виглядати та сама синя сукня в гардеробі сучасної стажерки в Білому домі. Приталений силует, спідниця, дрібний квітковий принт або легковажний «горох» — символ політичного скандалу майже не змінився.

  Політичний символ: Як сукня стала причиною імпічменту, і де знайти схоже-Фото 4

  Alexander McQueen, farfetch.com

  Політичний символ: Як сукня стала причиною імпічменту, і де знайти схоже-Фото 5

  Stella McCartney, farfetch.com

  Політичний символ: Як сукня стала причиною імпічменту, і де знайти схоже-Фото 6

  SANDRO, farfetch.com

  Політичний символ: Як сукня стала причиною імпічменту, і де знайти схоже-Фото 7

  SANDRO, farfetch.com

  Політичний символ: Як сукня стала причиною імпічменту, і де знайти схоже-Фото 8

  Honorine, farfetch.com

  Статті на тему