UA
RU

Політика демократизації: 11 варіантів наймоднішого взуття 2020 року вартістю до 1500 гривень

Редагувати переклад
Риси функціональності, які задовольнять смаки і прихильник класики, та гранжу, і суворості. 
Політика демократизації: 11 варіантів наймоднішого взуття 2020 року вартістю до 1500 гривень-Фото 1

Вважають, що для того, щоб виглядати стильно, необхідно витрачати чи не всю зарплату на покупку сезонних трендів та базових виробів, що їх доповнюють. Однак, правда полягає в тому, що верхом мистецтва fashion-майстерності є вміння поєднувати люксові бренди та перевірені, надійні, але демократичні марки. Тільки так ви зможете створити образ стильний, але не вульгарний чи претензійний. Не потрібно одягати на себе все найкраще і найдорожче відразу, адже так ви лише продемонструєте ваш поганий смак, а не наявність у вашому гардеробі елітних брендів. 

Політика демократизації: 11 варіантів наймоднішого взуття 2020 року вартістю до 1500 гривень-Фото 2

Восени 2020 року наймоднішим взуттям можна назвати класичні чорні черевики, які дизайнери представили в абсолютно різних стилях та естетиках. Так, у сезонних колекціях можна побачити і безліч варіантів чобіт з вікторіанським шнурівкою, і етно-варіанти, що нагадують взуття ковбоїв. Представляємо вашій увазі 11 демократичних варіантів стильних чорних черевиків та градацію їх естетик. 

Політика демократизації: 11 варіантів наймоднішого взуття 2020 року вартістю до 1500 гривень-Фото 3

Answear LAB, 1299 грн

на шнурівці 

Вікторіанське шнурівка з'явилося на подіумах іменитих модних будинків кілька сезонів тому, і повернуло нам любов до романтики та зворушливості. На перший погляд, подібне взуття може виглядати надто холодно і банально, але варто лише згадати про його первісне значення, і всі стереотипи відходять на другий план. 

Політика демократизації: 11 варіантів наймоднішого взуття 2020 року вартістю до 1500 гривень-Фото 4

Haily's, 649 грн

Подібне взуття носила сама королева Вікторія та її піддані, а ми лише пожинаємо труди великого модного уроку. Звичайно, легко помітити сучасну стилізацію в стильних варіантах чорних черевиків. Так, на місці невеликого каблучка ми спостерігаємо грубу "тракторну" підошву, яка попереджає всіх про те, що хоч володарка трендових чобіток і прислухається до ніжності своєї душі, про принципи фемінізму вона не забуває.  

Політика демократизації: 11 варіантів наймоднішого взуття 2020 року вартістю до 1500 гривень-Фото 5

Answear, 1099 грн

Челсі 

І знову нам доведеться вивчити ще один урок модної історії. Так, усіма улюблені і такі універсальні черевики "челсі" - черговий винахід часів великої Вікторії. Вона наказала створити взуття, в якому було б легко займатися кінним спортом. Для того, щоб не витрачати час на шнурівку, шевець Джозеф Спаркс-Холл в 1851 створив акуратні черевички з бічними вставками, які і стали відмінною рисою тренду. Тоді їх робили з вулканізованої гуми, а зараз можна помітити і в текстильному варіанті, і принтованому, і навіть трикотажному. 

Політика демократизації: 11 варіантів наймоднішого взуття 2020 року вартістю до 1500 гривень-Фото 6

Tally Weijl, 1099 грн

Політика демократизації: 11 варіантів наймоднішого взуття 2020 року вартістю до 1500 гривень-Фото 7

Glamorous, 579 грн

Читай також: Оголені душі: Вічно модне осіннє пальто, та його 7 актуальних іпостасей 2020 року

Пропонуємо користуватися перевагами сучасного стилю, та вибирати класичні чорні челсізвертаючи увагу на невеликі деталі. Так, вставка з пітона підкаже, що ви можете бути і дикою, і агресивною, а увага до акцентів для вас понад усе. Симбіоз гумових чобіт і класичних черевиків виглядає не менш актуально, і до того ж врятує вас від негоди в ненасний осінній день. 

Політика демократизації: 11 варіантів наймоднішого взуття 2020 року вартістю до 1500 гривень-Фото 8

Glamorous, 579 грн

Політика демократизації: 11 варіантів наймоднішого взуття 2020 року вартістю до 1500 гривень-Фото 9

Answear, 879 грн

Політика демократизації: 11 варіантів наймоднішого взуття 2020 року вартістю до 1500 гривень-Фото 10

ХТІ, 579 грн

Політика демократизації: 11 варіантів наймоднішого взуття 2020 року вартістю до 1500 гривень-Фото 11

TRUFFLE COLLECTION, 849 грн

Нестандартний підбор 

Якщо ви звикли зараховувати себе до дівчат з класичним розумінням моди, то восени 2020 року вашим порятунком стануть чорні черевики з акцентним підбором. Прозорі, із вставками лаконічних деталей або принтовані - Залежно від ваших персональних переваг варто вибирати і актуальні варіанти. Ми ж рекомендуємо звернути на ті, що відрізняються найбільш хитромудрими деталями, адже любов до підборів незвичайної форми у дизайнерів все ще в актуальному. сьогоденні. 

Політика демократизації: 11 варіантів наймоднішого взуття 2020 року вартістю до 1500 гривень-Фото 12

Answear, 1099 грн

Політика демократизації: 11 варіантів наймоднішого взуття 2020 року вартістю до 1500 гривень-Фото 13

Answear, 719 грн

Ковбойські мотиви 

Подібні варіанти ще кілька сезонів тому уподобали модниці Лондона та Нью-Йорка, але серед вітчизняних фешіоніст любов до ковбойського взуття ще зуміла закріпити своїх позицій. Восени 2020 пропонуємо відкинути всі стереотипи і нав'язані суспільством порівняння, довірившись класичному вибору найзухваліших і найсексуальніших з чоловіків. 

За допомогою козаків або їх осучаснених варіантів ви зможете не тільки зробити ваш гардероб маскуліннішим, але й чітко намітити ваші життєві прерогативи. Мовляв, вас анітрохи не бентежить історія тренду, адже його нинішня унікальність та універсальність перекриває всі можливі недоліки певної однобокості стилю. 

Якщо як основне тло образу бежевий відтінок зумів перевершити чорний, але принципи взуттєвого сегмента залишаються непохитними. Класика колірного обрамлення - все ще ключовий фаворит дизайнерів, а тому вона обов'язково повинна бути присутня у всьому своєму різноманітті в наших гардеробах. Козаки, челсі, черевики або варіанти з незвичайними підборами - особливість наших "обраних" полягає в їхній абсолютної універсальності. Так, ви зможете легко заміксувати ковбойські півчобітки і з трендовою шкірою, і актуальними джинсами, не забуваючи при цьому додавати у ваш образ "родзинку", перевірену поколіннями модників. І все завдяки чорному відтінку — благородному і вартому королівських почестей. 

Статті на тему