UA
RU

Повторення уроку: Стильний універсальний тренд літа 2021 - спадщина з 2000-х 

Редагувати переклад
Варіації на тему шарфів-топів беруть початок кілька десятиліть тому. 

Помішаність молодих інфлюєнсеров і селебрітіс на використанні шарфу як топа, яка почалася ще минулого літа, анітрохи не добігає кінця, а лише перетворюється. Так замість того, щоб обв'язувати торс шарфом на кшталт косинки або бандани, потрібно вдатися до тренду з 2000-х, обмотавши його навколо шиї. Очевидно, що модниці ще не награлися з кокетливим трендом, але необхідність підлаштовуватися під жвавий ритм життя змушує їх наділити виріб ще більшою естетикою сексуальності. 

Повторення уроку: Стильний універсальний тренд літа 2021 - спадщина з 2000-х - Фото 1

Christina Aguilera протягом 2002 MTV Video Music Awards — Arrivals at Radio City Music Hall in New York City, New York, United States. (Photo by Jeff Kravitz/FilmMagic)

Кайлі Дженнер була однією з перших, хто розігрів обстановку, показавши голі груди, промінявши цієї весни свою сорочку на перехрещений шарф під час відпустки.  

Стиль із запахом, який спочатку був частиною вінтажної сукні від Jean Paul Gaultier, мабуть, віддає шану знаменитому образу Крістіни Агілери початку нульових. 

Стилізований топ співачки, перекручений і зав'язаний у формі літери «X» у поєднанні з крихітною міні-спідницею з деніму з низькою посадкою для сумнозвісного образу на червоній килимовій доріжці VMA вперше познайомив нас із безмежними можливостями шару, що не застаріває, ще в 2002 році. 

Повторення уроку: Стильний універсальний тренд літа 2021 - спадщина з 2000-х - Фото 2

Дженнер — не єдина знаменитість, яка досі носить мінімалістичний шарф-топ, оскільки в червні Амелія Хемлін одягла схожий елемент гардеробу, але ще більш сексуальну його версію.

Читай також: Стали відомі імена другої десятки зіркових суддів шоу «Співають всі!» каналу «Україна» 

І жодна тенденція оголення тіла не буде повною без участі Емілі Ратаковські, яка є дівчиною без комплексів, зате з безмежними можливостями до оголення. Під час своєї модної поїздки на день народження у червні цього року зірка одягла зелену сукню із запахом Kim Shui за 295 доларів з таким самим вирізом у вигляді літери X, що й у популярних нині топів-шарфів. 

Повторення уроку: Стильний універсальний тренд літа 2021 - спадщина з 2000-х - Фото 3

Найкраща подруга Дженнер Стассі Караніколау, схоже, теж взяла на себе роль провідника за стилем 2000-х, одягнувшись у ту саму сукню у версії з малюнком "пейслі" лише кілька днів після того, як це зробила Ратаковські. 

Шантель Джефріс, тим часом, все більше і більше відтворює топ Агілери, змінюючи свої звичні сорочки-бандани на фасон із зав'язками на грудях.  

Зовсім недавно Белла Хадід на Каннському кінофестивалі 2021 року надала стилю зухвалої епохи 20 століття трохи шику.  

Повторення уроку: Стильний універсальний тренд літа 2021 - спадщина з 2000-х - Фото 4

CANNES, FRANCE — JULY 06: US model Bella Hadid (L) and Former French 74. 06. 2021 (Photo by Mustafa Yalcin/Anadolu Agency via Getty Images)

Її вінтажне плаття Jean Paul Gaultier Couture мало той самий виріз із запахом, що й модні топи, хоч і з чорного тюлю, а не з яскравими пляжними принтами. В якості альтернативи вирізам, що віддають перевагу знаменитості, що щільно зав'язаний шарф може стати ключем до того, щоб показати більше шкіри в несподіваних місцях.  

Очевидно, що з такою великою кількістю способів стилізації топу це ще не кінець модної тенденції. 

 

Статті на тему