UA
RU

Правильний відтінок: у якому кольорі вибрати вбрання на Новий рік

Редагувати переклад
Завжди вважалося, що вибір правильного кольору року приносить удачу і обіцяє виконанню всіх мрій. Ну що ж, побачимо!
Правильний відтінок: у якому кольорі вибрати вбрання на Новий рік-Фото 1

Instagram/@carodaur

Вважають, що кожен рік характеризується своєю особливою колірною палітрою і, дотримуючись її, потрібно планувати свій святковий образ. Згідно з повір'ям, якщо вітати новий рік у правильних кольорах, тоді всі 365 днів супроводжуватиме удача. Хтось у це не вірить і вибирає те вбрання, яке йому до душі, а для когось важливо відповідати правилам та канонам, тому й намагаються “підганяти” свій образ під потрібну гаму. Ми вирішили перевірити чи дійсно повір'я працює, вибрали головні відтінки року Водяного Тигра і підібрали найкращі вбрання в тон, які захочеться надіти в новорічну ніч.

Блакитний та всі його відтінки

Було дивно, якщо головним кольором року Водяного Тигра був інший відтінок. У наступному році краще віддавати перевагу блакитному, глибокому синьому, бірюзовому або кольору морської хвилі. Ці відтінки здатні врівноважити баланс у всіх сферах діяльності та принести правильне рішення. Блакитний заспокоює, тому й образи у цих тонах виходять гармонійними та ніжними.

Чорний

Класика, яка дозволена цього року. Тепер не доведеться щось вигадувати, якщо у вашому гардеробі лише темні речі. Головне підібрати щось святкове, може, маленьке чорне плаття? Яка вам така ідея?

Коричневий

Досить претензійний колір, але можна знайти гідні варіанти. Особливо добре цей відтінок виглядає у шкіряному виконанні, наприклад, у сукні або спідниці довжини міді. Коричневий відмінно поєднується також із білим кольором.

Золотий

Доглянули блискучу золоту сукню? Тоді сміливо забирайте його, адже Тигр любить золото та вітає інші дорогоцінні метали. Головне, уникайте паєток і зайвого блиску у вигляді розсипу каміння. 

Сріблястий

З цим кольором також можна спробувати створити цікаву новорічну цибулю. Пам'ятайте головне правило, жодного фанатизму – образ має бути спокійним та гармонійним. Якщо і вибирати срібні речі, то це має бути один елемент – сорочка чи спідниця. 

Читайте також:Місце зустрічі: 7 новорічних образів для святкування 2022 року за різними сценаріями

Зелений та всі його відтінки

Ще один природний колір, у якому потрібно зустрічати Новий рік. Соковитий зелений, салатовий чи болотяний – всі вони доречні для святкового оздоблення. Оскільки ці відтінки були в тренді в 2021 році, не важко знайти це ідеальне зелене вбрання.

А ось фіолетового і штучних неонових відтінків варто уникати, адже вони тільки роздратують Водяного Тигра і, подейкують, може зіпсувати весь наступний рік.

Нехай ваш Новий рік буде успішним незалежно від палітри вашого вбрання.

Фото: https://www.net-a-porter.com/

 

Статті на тему