UA
RU

Приклад для наслідування: Лоліта Мас

Редагувати переклад
Починайте тиждень правильно! 

Приклад для наслідування: Лоліта Мас-Фото 1

Натхнення це те, що потрібно в ранок понеділка! Сьогодні за це відповідає блогер Лоліта Мас. З короткої біографічної довідки ми знаємо, що справжнє ім'я дівчини Лоліта Масагутова. Їй 24 роки. Лоліта народилася в Ризі, Латвія, а у віці 18 років переїхала до Великобританії на навчання. Зараз у неї за плечима диплом Університету Манчестер Метрополітан, робота стилістом у компанії ASAP54 та свій блог lolitamas.com. Не забуватимемо і про суперуспішний Instagram, який налічує понад 57 тисяч передплатників. 

Приклад для наслідування: Лоліта Мас-Фото 2

Про щастя

Я знову відчула, яким простим та скромним є щастя: келих вина, шум моря. Нічого більше. І все, що потрібно, щоб відчувати, що тут і зараз щастя, це просте, скромне серце.

Читайте також: ПРИКЛАД ДЛЯ ПОДРАЖЕННЯ: ОДРІ ЛЕЙТОН РОДЖЕРС

Про літній гардероб

Літо - це пальми та нейтральні відтінки. Коли справа стосується літнього гардеробу, то для мене немає нічого важливішого за тканини високої якості, які дозволяють шкірі дихати, і універсальності речей. 

Приклад для наслідування: Лоліта Мас-Фото 3

Про подорожі

Я ніколи не подорожую без нічого. І це факт. Я люблю бути готовою до різних сценаріїв, будь то погода, надзвичайна ситуація чи зомбі-апокаліпсис. Я завжди беру з собою багато речей на зміну, коли мандрую за кордон. Особливий акцент роблю на сумки та взуття. 

Читайте також: ПРИКЛАД ДЛЯ ПОДРАЖЕННЯ: БРИТТАНІ БАТГЕЙТ

Про Ван Гогу

Моя любов до Ван Гога почалася з перших сторінок «Спраги життя» Ірвінга Стоуна. Ця книга стала особливою для мене, вона допомогла мені зрозуміти його життя, мистецтво та характер набагато краще, ніж будь-які аудіогіди чи біографії, написані іншими. Вона допомогла мені відчути справжнє співчуття та абсолютне захоплення ним. Сьогодні, дивлячись на його твори, я не просто бачу фарбу, раму та композицію, але згадую історії, що стоять за цими картинами, за краєвидами та людьми, яких він малював. «Біль зробив з ним цікаві речі. Вона зробила його чутливим до болю інших.

Приклад для наслідування: Лоліта Мас-Фото 4

Про музику

У моєму житті завжди була музика. Батько у підлітковому віці був барабанщиком у гаражній групі, і саме він познайомив мене з роком, коли мені було років шість. Моє дитинство багато в чому асоціюється з піснями Deep Purple та Джона Леннона. До речі, мало хто знає, що я й сама намагалася писати пісні та співати, коли була тінейджером. Я також частенько брала участь у музичних конкурсах, але моя кар'єра пішла зовсім іншому напрямку. Музика, проте, все ще надихає мене. 

Читайте також: ПРИКЛАД ДЛЯ ПОДРАЖЕННЯ: ПЕМ ХЕТЛІНГЕР

Про косметику

Якби мені довелося вибирати лише один продукт і використовувати тільки його до кінця мого життя, то це був би тональний крем. Тональний крем відіграє важливу роль у моїй самооцінці і тому, як я почуваюся. Як володарка проблемної шкіри, я не обходжуся без тонального крему із щільним покриттям - він допомагає мені залишатися впевненою. 

Дивіться у галереї добірку образів Лоліти Мас із Instagram:

[mc_gallery id=158410]

Статті на тему