UA
RU

Присвячується Дню Києва: BEVZA

Редагувати переклад
Цього року Київу виповнюється 1540 років. До дня міста BEVZA випустили лімітований дроп знакових прикрас.

Бевза

BEVZA: Наша столиця завжди славилася каштанами, тож ми вибрали цей символ, надихаючись ретро супрематичними візуальними посиланнями. Кулон каштан виконаний із латуні в позолоті, емаль нанесена у двох варіантах, відповідних традиційним сортам каштанів у Києві. Позаду кулона є пам'ятна дата, Київ 1540. 

Друга знакова опція дропу — присвята київському метрополітену, який став рятувальним сховищем для багатьох киян у ці воєнні години. Жетоні метро, ​​які вже замінили на пластикові картки, позбавлятимуться у нашій пам'яті для багатьох, як символ студентських років. Студентська пора, молодість — час формування особистості людини, період становлення свідомості. Ми хочемо, щоб символ Києва завжди був поруч із киянами. Кулон виконаний із латуні в позолоті.

«Я — корінна киянка і символізм цих промов для мене над важливим. Будь-який мій мирний Київ — це моє детство, юність, доросле життя. Київ — стародавнє величне місто, таке рідне, гарне, квітуче. я пишусь бути киянкою, я створила ці речі як шану нашій столиці», - Світлана Бевза. 

Бевза 6

Бевза 4

Бевза 5

Бевза 3

Кадри зроблені командою BEVZA під час прогулянки Київом. Прикраси вироблені в Україні у травні 2022 року.

Читайте також: ПРО ЩО ЖІНКА МОВЧИТИ: СВІТЛАНА БЕВЗА, ДИЗАЙНЕРКА

Статті на тему