UA
  RU

  Про кохання, сміливість і віру — нова колекція українського бренду Kohai

  Редагувати переклад
  Поступово українські бренди повертаються до своїх планів та випускають нові колекції. Чи виглядають вони по-іншому? Звичайно, так. Вкладена ли в них інша цінність? Звісно. Нова колекція Кохай закладено багато емоцій і сенсів, незмінними залишилися якість матеріалів, виважені моделі та бездоганний крій. Розповідаємо, на що варто звернути увагу в новій колекції та якими промовами потрібно поповнити свій гардероб. 

  Kohai 1


  У новій колекції вже традиційно для бренду переважають елегантні та жіночі силуети. Плаття, топи, кардигани, костюми із натуральних тканин. Але тут же з'являються нові фасони, очевидно навіяні війною і новим ставленням до гардеробу. Більш вільні штани та сорочки, сукні із «сітки» та об'ємні куртки з деніму. Проте, є місце і для міні-суконь з розрізами та міді з вирізами.

  Вся колекція виконана у базових, стриманих кольорах, але в них читається весь спектр емоцій. А серед тканин переважають “літні” матеріали – бавовна, льон, віскоза. 


  Kohai 11

  Kohai 3

  Нова колекція присвячена сміливості, впевненості, вірі та коханню. Почуття, які потрібні зараз кожному українцю. 


  “Ми постійно живемо велику палітру почуттів: радість, смуток, надію, розчарування, віру, співчуття. Які емоції обирати і якими фарбами розфарбовувати свою життя, кожен обирає самостійно. 

  Починати потрібно з базових кольорів і поступово додавати яскраві. Як і емоції: згадати про обійми коханого людини, сміх дитини, зустрічі з друзями… Поступово, крок за кроком до гармонії, до щасливої ​​життя. Одяг людини завжди може багато розповісти. Через одяг передаються скрыті повідомлення та настрої”, – коментує засновниця бренду Kohai Ольга Федорущенко. 

  Частину отриманих коштів від продажу колекції передадуть на підтримку Зоопарку ХІІ місяців, який у перші дні війни знаходився в окупації. Саме в ньому у мирну годину Ольга любила проводити годину разом зі своїми дітьми.   Кохай

  Kohai 2


  Читайте також: ODE TO THE SKY. KATIMO SUMMER 2022 CAPSULE

  Статті на тему