UA
RU

Про що жінка мовчить: Анастасія Рябоконь, Lake Studio

Олеся Кононова Анастасія Рябоконь, співвласниці бренду Lake Studio. У грудні -fashion-дує представивши одразу дві колекції. Колекцію ювелірних прикрас The CELL та капсулу шовкових піжам. Сьогодні Анастасія – героїня традиційної рубрики Marie Claire.

Анастасія Рябоконь Lake Studio

Про що сьогодні не варто говорити вголос, а про що просто не можна мовчати?

Сьогодні я не можу мовчати про зневажливе ставлення до нашої планети, надмірне виробництво та нераціональне споживання. А ще мені не вистачає приватності та внутрішньої інтимності: сьогодні заведено говорити та показувати виворіт усього.

Коли та з ким останнім часом вам було приємно помовчати?

З моїм сусідом-китайцем. Він зовсім не говорити англійською!

Коли ви востаннє себе хвалили, а за що сварили?

Хвалю собі щоранку, коли прокидаюся о 6:30, та зварю, коли знову читаю книжку допізна.

Назвіть найкрасивішу річ і чому ви її такою вважаєте?

Вовняні носки, що зв'язала для мене моя донька. І хоч вони на три розміри менші, в них вкладено стільки любові та ніжності. Це справжній витвір мистецтва!

Яким талантом вам би дуже хотілося володіти?

Хотілося б кожному побажати володіти всіма мовами світу. Можливо це попередило б більшість конфліктів.

Якби ви могли залишити тільки один спогад, щоб це було?

Я б вибрала одне з найбезтурботніших спогадів з мого детства: як грали у хованки з друзями на подвір'ї, каталися на коньках на замерзлому озері, їли малину з куща у бабусі, бігали пшеничним полем та бігали від грози. Будь-що! Дитина робить нас тими, ким ми є зараз.

Що личить сучасним чоловікам, а що не прикрашає сучасних жінок?

На мою думку, сучасним чоловікам не вистачає старомодності. Пам'ятаю свого дідуся, який носив бабусю на руках та збирав для неї квіти у лісі. Жінка ж повинна нести у собі таємницю протягом усієї життя.

Якби вам довелося себе порівняти із алкогольним напоєм чи коктейлем. Ви який?

Швидше за все, це мартіні з двома оливками на шпажці, як паралель моєму безкомпромісному тяжінню до порядку.

До якої поради мами ви не дослухалися, і наразі жалкуєте про це?

Моя прабабуся казала моїй бабусі, бабуся — моїй мамі, а мама — мені: «Не має значення, яка енергія увійшла, ти завжди повинна видати світло». Усвідомлення сили цього вислову прийшло тільки з годиною.

Зовнішність якого визнаного красеня завжди здавалася вам перебільшеною? І, навпаки, хто з чоловіків із невиразною зовнішністю видається вам дуже привабливим?

Краса, особливо чоловіча, — це внутрішня сила та самосприйняття. Ну і ще трохи роботи стиліста та вчителя з літератури. Особливо мене завжди приваблював внутрішній стрижень Чарлі Чапліна, як у професійному, так і в особистому аспекті його життя. Скільки людей він змусив усміхатися!

Чим пахне щастя?

Пам'ятаю, як пахли неділі, проведені у бабусі — сирними ватрушками та молоком для какао, що збігло. Ох, тоді ще ніхто не говорив мені про харчові непереносимості!

Фото надала пресслужба

Читайте також: МОДНИЙ СЮЖЕТ: РОЗМОВА З УКРАЇНСЬКИМИ ДИЗАЙНЕРАМИ МОВИ ОРИГІНАЛУ — БРЕНД LAKE STUDIO

Статті на тему