Edit page title Анна Піскунова, дизайнерка та власниця Jewelry Lab
Edit meta description Анна Піскунова, дизайнерка та власниця Jewelry Lab - Marie Claire Україна

Close edit interface

Про що жінка мовчить: Анна Піскунова, дизайнерка та власниця Jewelry Lab

Jewelry Lab - український бренд ювелірних прикрас,  які об'єднують інноваційність та позачасовий дизайн. Поєднуючи техніки ручної роботи із сучасними технологіями, та використовують дорогоцінні метали та вирощені в лабораторії і створені із відновлювальної енергії діаманти. Засновниця та дизайнерка бренду Анна Піскунова відповіла на запитання Marie Claire.

 Анна Піскунова Jewelry Lab

Про що сьогодні не варто говорити вголос, а про що просто не можна мовчати?

Я вважаю, що не варто займатися критикою, зараз усі дуже чутливі і це марна справа; натомість, корисно підтримувати один одного тонко і ненав’язливо і помічати прекрасне навколо. Важливо розвиватись; важливо знаходити час на творчість, хоч би мінімально. Наприклад, просто купити собі одну квітку по дорозі додому – і поставити її поряд з ліжком. Це вже піднімає ваші частоти; та й слухати високочастотну музику теж чудово. 

Коли та з ким останнім часом вам було приємно помовчати?

З подругою та зі своїм партнером; але більше люблю помовчати із собою. 

Коли ви востаннє хвалили собі, а за що зварили?

Хвалю постійно; колись я не вміла це робити, як і багато дітей совка займалася самобичуванням. Але мене навчили хвалити себе – і робити це як важливу практику. Я вважаю, що помічати і відзначати свої навіть маленькі перемоги — це і є паливо для подальшого прогресу. 

Назвіть найкрасивішу річ і чому ви її такою вважаєте?

У світі дуже багато краси, вона всюди; важливо її помічати. Творець демонструє різні форми та кольори навколо, важливо помічати та споглядати – адже це наповнює – теж хороша практика. 

Яким талантом вам би дуже хотілося володіти?

Багато творчих занять вже освоїла, але завжди дуже хотіла навчитися грати на музичному інструменті. Це ще одна гарна мова самовираження, яка мені поки не доступна. 

Якби ви могли залишити тільки одне спогад, щоб це було?

Ох як складно! Їх же так багато, і найбільш пов’язані з близькими людьми — складно виділити щось одне. Це і народження і перший зоровий контакт із дочкою; і неймовірні гірські квіткові галявини в кримських горах, куди приводила мене моя бабуся в дитинстві – і вони досі у моїй пам’яті; і звичайно романтичні сюрпризи коханого… 

Про що жінка мовчить: Анна Піскунова, дизайнерка та власниця Jewelry Lab-Фото 2

Про що жінка мовчить: Анна Піскунова, дизайнерка та власниця Jewelry Lab-Фото 3

Що личить сучасним чоловікам, а що не прикрашає сучасних жінок?

Сучасним чоловікам йде бути сильними фізично, буквально рукастими (оскільки життя свідчить, що треба бути готовим і цвях забити, і коктейль Молотова зробити). А також дбайливими. Адже комбінація «я заробляю гроші, а ти все інше» — вже точно не працює. Жінкам личить бути емоційно збалансованими та обізнаними; психічна стабільність та знання – найважливіші два елементи на мій погляд для дорослої сучасної жінки. 

Якби вам довелося собі порівняти із алкогольним напоєм чи коктейлем. Ви який?

Не знаю, алкоголь вже зовсім не цікавий, ну може з Піна коладою. 

До якої поради мами ви не дослухалися, і наразі жалкуєте про це?

Не закінчила навчання за своєю першою освітою – на програміста. Напевне, не гідно оцінила тоді цю професію… Але чесно кажучи, прям шкодувати — це не дуже моє. Просто може було б більше скілів по життю, в якому я не програміст за характером. Проте ще 20 років тому, я пам’ятаю, у нас був предмет «штучний інтелект». І мої однокурсники зараз – провідні айтішники у Силіконовій долині. 

Зовнішність якого визнаного красеня завжди здавалася вам перебільшеною? І, навпаки, хто з чоловіків із невиразною зовнішністю видається вам дуже привабливим?

Зовнішність чоловіка менш важлива, ніж його наповнення; не знаю мені набагато приємніше було б познайомитися з Аль Пачіно, Де Ніро або Хопкінсом, аніж, наприклад, Бредом Піттом або Хав’єром Бардемом.

Чим пахне щастя?

Морем та манго. (Усміхається.)

Читайте також: ПРО ЩО ЖІНКА МОВЧИТЬ: ХУДОЖНИЦЯ САША МАКАРСЬКА 

Статті на тему