UA
RU

Про що жінка мовчить: Дар'я Плаксюк, дизайнер PODYH

Редагувати переклад

Дар’я Плаксюк , засновниця PODYH, бренду який створює одяг на стику архітектури та моди відповіла на запитання рубрики Marie Claire

Дар'я Плаксюк

Про що сьогодні не варто говорити вголос, а про що просто неможна мовчати?

Не варто виносити особисту життя у соціум. Треба щось залишити для себе.

Вважаю що не можна мовчати про зміни, яких потерпає столиця. Вона стає непридатною для життя з кожним роком дедалі більше: хаотична забудова без інфраструктури більше схожа на кам'яні джунглі, ніж на славетне Зелене місто. Зміни на краще є, але цього недостатньо для того, щоб ситуація змінилася.

Коли та з ким останнім часом вам було приємно помовчати?

Я думаю, що важливо залишатися наодинці із самим собою. Останнім часом у мене це виходить тільки коли я за кермом. Я люблю прогулянки пішки у місті чи на природі в самотності. Приємно подивитися навколо та подумати про щось своє.

Коли ви в останнє себе хвалили, а за що сварили?

Не часто хвалю собі. Але якщо говорити про те, коли я була задоволена собою останнім часом, то це колекція Kyiv modernism. У ній я бачу свій зріст як дизайнера порівняно з минулими роками. І розумію, що нарешті, знайшла напрям, який мене захоплює.

Зварю собі за те, що не знаходжу години на заняття спортом. З моїм режимом це дуже важливо, але я часто ставлю у пріоритет роботу.

Назвіть найкрасивішу річ і чому ви її такою вважаєте?

Останнім часом почала замислюватися над тим, що яку б гарну річ ти не зробив, згодом вона втратити свою красу через якісь обставини. Вважаю, що найкрасивіша річ у світі – це небо. Воно завжди змінюється і шкірна його модифікація прекрасна. Невимовна краса, на яку можна дивитися вічно.

Яким талантом вам би дуже хотілося володіти?

Легко спілкуватися з людьми та швидко заводити знайомства. Мені важко це дається, але я намагаюся вчитися, бо думаю, що у будь-якій сфері це важлива навичка.

Якби ви могли залишити тільки один спогад, щоб це було?

Втратити мемуари — це страшно. Вони і роблять нас тими, ким ми є, вони є нашою життям. Напевно, у такому разі я хотіла б позбутися всіх спогадів і почати життя наново.

Що личить сучасним чоловікам, а що не прикрашає сучасних жінок?

Чоловікам — гарне виховання та почуття стилю. Жінкам — модифікація тіла у неприродний спосіб.

Якби вам довелося себе порівняти із алкогольним напоєм чи коктейлем. Ви який?

Хочеться порівнювати собі з коньяком, який з кожним роком стає все кращим і ціннішим.

До якої поради мами ви не дослухалися, і наразі жалкуєте про це?

Жалкую, що в дитинстві вечорами вишивала або в'язала при поганому освітленні. Тепер маю поганий зір, що приносить мені дискомфорт.

Зовнішність якого визнаного красеня завжди здавалася вам перебільшеною? І, навпаки, хто з чоловіків із невиразною зовнішністю видається вам дуже привабливим?

Вважаю, що думка про зовнішність Леонардо Ді Капріо перебільшена. Для мене він талановитий актор, але ніяк не красень. Мені подобається Бенедикт Камбербетч, його красенем не називають, та з його харизмою зовнішність сприймається інакше.

Чим пахне щастя?

На щастя пахне морським повітрям та сосновим лісом. Ці аромати можна знайти у місцях, де я відпочиваю та сповільнюю свій ритм життя.

Читайте також: «МУЗЕЙ ТИМ І ВІДРІЗНЯЄТЬСЯ ВІД КРАМНИЦІ, ЩО ТУТ ЕКСПОНАТИ БЕЗЦІННІ», — ВІКТОРІЯ ЛИСЕНКО, ВЛАСНИЦЯ VICTORIA MUSEUM

Статті на тему