Про що жінка мовчить: Ельвіра Гасанова, дизайнерка Gasanova

Редагувати переклад

Ельвіра Гасанова – українська дизайнерка,  бізнеследі, а з 2013 року – головна дизайнерка власного бренду Gasanova. ДНК бренду – це сміливість і креативність. Створюючи  колекції, дизайнерка завжди шукає нові форми і оригінальні рішення, надає перевагу  незвичайному крою, розкішним тканинам та вишивці кристалами Swarovski. Вбрання бренду носять Мей Маск і сімейство Кардаш’ян, перша леді Олена Зеленська обирає одяг та прикраси Gasanova для офіційних візитів. Про стандарти, почуття прекрасного вона розповіла журналістці Дарії Кибець.

Ельвіра Гасанова

Фото: instagram/gasanova_elvira

Про що не варто говорити вголос?

Я думаю, що зараз нема таких тем. Це час, коли ми всі має бути емпатичними, проявляти людяність і ділитися внутрішніми страхами, тобто підтримувати своє ментальне здоров’я та навіть показувати, коли в тебе щось не так. Можливо, саме ваша щирість допоможе комусь зрозуміти, що проблеми не тільки в нього.

Коли та з ким останнім часом вам було приємно помовчати?

Мені завжди комфортно помовчати зі своїм чоловіком, бо ми ніби спілкуємося без слів. Це дуже важливо, адже визначає нашу сумісність.

За що ви себе востаннє хвалили? А сварили?

Я намагаюся хвалити себе за все, а також дякувати Всесвіту. Але й сварю також за все, бо мені здається, що я замало працюю. (Усміхається.)

Яку свою річ вважаєте найкрасивішою?

Це сорочка-трансформер з нашої нової колекції. Вона показує мінімалістичність, строгість чоловічої сорочки на жіночому тілі.

Яким талантом ви б хотіли володіти?

Читати думки людей, але щоб цю здатність я могла вмикати та вимикати. (Усміхається.)

Якби ви могли залишити лише один спогад, яким би він був?

Спогад про народження доньки та її дитинство.

Про що жінка мовчить: Ельвіра Гасанова, дизайнерка Gasanova-Фото 2

Фото: instagram/gasanova_elvira

Що личить сучасним чоловікам? А що не прикрашає сучасних жінок?

Сучасним чоловікам личать щирість, хоробрість та вміння тримати слово. А жінок не прикрашають вульгарність, удавана щирість, тобто бажання бути кимось, ким вони не є.

З яким алкоголем ви б себе порівняли?

Червоне сухе вино, дуже витримане. Тобто те, яке я люблю пити, з тим себе і асоціюю.

До якої поради мами ви не дослухалися і пожалкували?

У мене геніальна мама, яка зчитує людей з першого погляду і не помиляється. Але я людина, яка вчиться тільки на власних помилках. Тому, на жаль, майже ніколи нікого не слухаю. (Усміхається.)

Зовнішність, якого відомого красеня, вам здається перебільшено визнаною? І навпаки, хто з чоловіків, які не вважаються красенями, здаються вам привабливими?

Мені ніколи не було зрозуміло, чому всі у захваті від Леонардо Ді Капріо. І лише зараз, в його зрілі роки, він почав мені подобатися. Він змужнів, і це  йому личить. Не можу сказати, кого саме вважаю привабливим… Взагалі, чоловікам значно легше, ніж жінкам. Щоб справити гарне враження чоловікам достатньо бути харизматичним, з гострим почуттям гумору та мати мінімалістичний гідний стиль. Завжди звертаю увагу на усмішку, зуби і руки.

Чим пахне щастя?

Булочками з корицею, які готує моя мама, та домашнім какао.

Про що жінка мовчить: Ельвіра Гасанова, дизайнерка Gasanova-Фото 3

Про що жінка мовчить: Ельвіра Гасанова, дизайнерка Gasanova-Фото 4

Фото: instagram/gasanova.brand

Автор: Дарія Кібець

Читайте також: ВИШИВАНКИ ПРЕЗИДЕНТА І ПЕРШОЇ ЛЕДІ НА ДЕНЬ НЕЗАЛЕЖНОСТІ 

Статті на тему