UA
RU

Проект Louis Vuitton "Тріумф монограми"

Редагувати переклад

На свій 160-й день народження Будинок Louis Vuitton одержав оригінальні подарунки: шість переосмислень культової монограми.

В стіни Louis Vuitton рідко пускають сторонніх. Але для Крістіана Лубутена, Карла Лагерфельда, Рей Кавакубо, Френка Гері, Сінді Шерман и Марка Ньюсона зробили виняток. Саме цій чудовій шістці довірили створити ювілейну колекцію сумок та багажу, присвячену заповітним символам Будинку – сплетенню неоготичних кольорів та ініціалів. LV, які у 1896 році запатентували Жорж Вюіттон.

.В принципі, подібний проект Будинок ініціював і 1996-го, відзначаючи 100-річчя монограми. Але якщо тоді з нею загравали лише fashion-дизайнери, то тепер межі розсунулися до світу мистецтва та архітектури.

lui1

Бачення монограми від Крістіана Лубутена було обійтися без червоного і золотих шипів. Але дизайнер не ходив би серед fashion-геніїв, якби не вмів дивувати. Знамениті LV він помістив на caddy bag - господарську сумку на коліщатках, яка для нього стійко асоціюється з Парижем. «Одного разу тут за дві години я нарахував 109 людей із такими візками!» – каже дизайнер.

Louis-Vuitton-Shopping-Trolley-by-Christian-Louboutin

Сумка Louis Vuitton для шопінгу від Крістіана Лубутена

Louis-Vuitton-Shopping-Bag-by-Christian-Louboutin-3

Сумка Louis Vuitton від Крістіана Лубутена

louis-vuitton-marc-newson

Рюкзак промдизайнер Марка Ньюсона призначений для реального життя. За задумом автора, монограма в ньому - канва, як шини на автомобілі, а овеча галявина повинна, при необхідності, виступати в ролі подушки.

Louis-Vuitton-Blue-Fleece-Pack-by-Marc-Newson

Флісовий рюкзак Louis Vuitton від Марка Ньюсона

Louis-Vuitton-Twisted-Box-by-Frank-Gehry

Архітектор Френк Гері на свою сумку з монограмою покладає великі надії. У його амбітних планах – подарувати її королеві Великобританії Єлизаветі ІІ. Ця мрія родом із дитинства, адже улюбленим аксесуаром мами Гері була біла сумка – копія тієї, що носила у ті далекі роки Королева-мати.

BTS_CS_1-600x900

Багаж авторства американської фотохудожниці Сінді Шерман вийшов дуже особистим. За задумом, у ньому має вміститися найнеобхідніше для роботи – фотокамера і грим. А ось яскраве забарвлення внутрішніх ящиків нагадує про оперення її улюбленого папуги.

Louis-Vuitton-Studio-In-A-Trunk-by-Cindy-Sherman-2

it-dandy-louis-vuitton-iconoclast01

Карл Лагерфельд відомий своєю невгамовною фантазією. Ось і тут він не зміг зупинитися - задумав сумку - боксерську грушу, і так захопився, що зробив її в декількох розмірах і додав бонусом рукавички, килимок та переносну шафу. Але і на цьому ідеї Карла не вичерпалися, тепер хоче створити монограму для своєї кішки Шупетт.

Боксерські рукавички та сумка Louis Vuitton від Карла Лагерфельда

Боксерські рукавички та сумка Louis Vuitton від Карла Лагерфельда

Louis-Vuitton-Punching-Bag-Baby-by-Karl-Lagerfeld

 

Фото: прес-служба Louis Vuitton

Статті на тему