UA
RU

Прогулянка верхи: MAX&Co. представляє капсульну колекцію, присвячену мистецтву жокейства

Редагувати переклад

MAX&Co. ПРЕДСТАВЛЯЄ НОВИЙ СПІЛЬНИЙ ПРОЕКТ З СЕРІЇ &CO.LLABORATION, ПІДГОТОВЛЕНИЙ РАЗОМ З ЕФІЗІО РОСКО МАРРАСОМ.

Прогулянка верхи: MAX&Co. представляє капсульну колекцію, присвячену мистецтву жокейства-Фото.

Лютий 2022 року - MAX&Co. з гордістю представляє нову капсульну колекцію Pony Ride, випущену як частину проекту &Co.LLABORATION та створену спільно з дизайнером Ефізіо Рокко Маррасом. Ефізіо, творчий директор I'M Isola Marras, відомий своєю любов'ю до принтів та яскравих фарб та своїми повними енергії художніми дизайнами.

На створення цієї колекції Ефізіо, великого любителя верхової їзди, надихнула книга фотографа Перрі Огдена, що вийшла в 1999 році, під назвою Pony Kids, присвячена представникам ірландського співтовариства мандрівників та їхнім коням. Ця книга, а також дослідження, які Ефізіо проводив в архівах MAX&Co., стали вихідною точкою для створення динамічної колекції, яка бере класичні функціональні дизайни та вносить у них сум'яття завдяки грайливому новаторському духу.

Прогулянка верхи: MAX&Co. представляє капсульну колекцію, присвячену мистецтву жокейства-Фото.

Гама природних відтінків та традиційні візерунки в клітину пожвавлюються несподіваними іскрами пурпурного та кислотно-зеленого. У суконь і жакетів вшиті жилетки, вони обігрують умовності типово жіночого та типово чоловічого одягу. Головне у цих речах – вільний дух. В основі колекції здатність однаково цінувати функціональність та моду.

Назва капсульної колекції Pony Ride, «Поїздка верхи», виражає саму суть активного динамічного стилю, характерного для жінок MAX&Co. – вони сильні, енергійні та завжди у русі. Слово «поїздка» пов'язане з рухом і несе у собі відчуття сили та веселощів, які я особисто відчував, поки створював цю колекцію», — Ефізіо Рокко Маррас.

Прогулянка верхи: MAX&Co. представляє капсульну колекцію, присвячену мистецтву жокейства-Фото.

Капсульні колекції &Co.llaboration є тріумфом властивого MAX&Co. ідеалу спільної творчості. Продовжуючи свою історію бренд MAX&Co. запрошує своїх друзів як відомих, так і молоді таланти, взяти участь у створенні сезонних капсульних колекцій обмеженого тиражу, дозволяючи їм по-своєму інтерпретувати відомі коди модного будинку. 

Колекція буде доступна онлайн та в магазинах з вересня 2022 року.

Статті на тему