Edit page title PUMA та студенти коледжу дизайну Central Saint Martins створили колекцію про світ без води
Edit meta description Бренд PUMA випустив колаборацію з найвідомішим коледжем дизайну Central Saint Martins та посвятив її нестачі питної води на Землі. Нова&he

Close edit interface
UA
RU

PUMA та студенти коледжу дизайну Central Saint Martins створили колекцію про світ без води

Редагувати переклад
Бренд PUMA випустив колаборацію з найвідомішим коледжем дизайну Central Saint Martins та посвятив її нестачі питної води на Землі.  

PUMA та студенти коледжу дизайну Central Saint Martins створили колекцію про світ без води-Фото 1

Нова Колекція отримала назву Day Zero – нульовий день, день, коли людство повністю втратить воду. У колаборації зі студентами британського коледжу PUMA підіймає екологічні питання, зокрема нестачу питної води на планеті та нагадує про результати безвідповідального споживання. 

Читайте також: Спортивне екіпірування для комфортних занять будинку

Речі натхненні потенційним майбутнім, у якому люди вимушені добувати ресурси для виживання, тому речі виконані в утилітарному стилі і доповнені функціональними елементами — накладними карманами та додатковими застібками. 

PUMA та студенти коледжу дизайну Central Saint Martins створили колекцію про світ без води-Фото 2

У принтах використані мапи водокористування Кейптауна та рукописні каракулі "Water Runs Dry" ("вода висихає") та "No Habitat" ("немає, де жити"), що нагадують постапокаліптичний щоденник. А у кампейні немає моделей – тільки цифрові аватари.

Для створення колекції обрані лише нефарбовані матеріали та тканини з цифровими принтами та кольорами. Це скорочує використання хімічних речовин у виробництві.

Лінія одягу включає довгу та вкорочену куртки, футболки, худі, топи, шорти, спідницю та легінси. Обувь з колаборації представлена ​​класичними моделями PUMA: Future Rider, Ralph Sampson та RS-X3 з елементами яскравих кольорів, хайкінговими шнурівками та вишитою неоном картою світу.

[mc_gallery id=594238]

Колабораціядоступна онлайн з 14 травня в офіційному магазині PUMA ua.puma.com. 

Статті на тему