Edit page title Палке літо: 7 надихаючих streetstyle-образів 2021 року
Edit meta description Прочитавши цю статтю ви дізнаєтесь про Палке літо: 7 надихаючих streetstyle-образів 2021 року - якісно, ​​зрозуміло та цікаво. І що найголовніше – експертно – Marie Claire Україна

Close edit interface
UA
RU

Палке літо: 7 надихаючих streetstyle-образів 2021 року

Редагувати переклад
Мікси з 1970-х та сміливі нововведення – найкращі луки від зірок вуличного стилю. 

Лавандова пастила 

Цукеркові відтінки і нудотно-солодкі форми - те, що зводило з розуму мільйони модниць півдесятиліття тому. У 2021 році акценти трохи змістилися, і замість того, щоб комбінувати всілякі кольори улюблених солодощів з романтичними оборками, силуетами, що летять, і невинно-вимушеними. антифеміністичнимисимволи,  фешіоністивіддають перевагу retro-casual. Кардиган та кольорові джинси в тон у комбінації з поло та ботильйонами на квадратному підборі – мікс успіху для тих, хто сидить на дієті, але хоче поласувати десертами. Нехай і фігуральними.  

Палке літо: 7 надихаючих streetstyle-образів 2021-Фото 1

info@imaxtree.com

Поділяй і володарюй 

Колорблокінгдля просунутих користувачів - термін, який не викликає ані особливих підозр, ані сумнівів. Здавалося б, що немає нічого простішого, ніж вибрати приємну для ока комбінацію відтінків і поєднати її з виграшними силуетами. Проте навіть для Інстаграм-модніц часом магія  колорблокінгуможе бути недоступною. Щоб не повторювати найпоширеніших помилок, вибирайте перевірені колірні схеми і не забувайте про завжди доречні в подібній стилістиці ретро-акценти.  

Палке літо: 7 надихаючих streetstyle-образів 2021-Фото 2

info@imaxtree.com

Кейт та Діана 

Іноді ми одягаємося, приховано орієнтуючись на стиль улюблених знаменитостей. Навіть якщо хочемо продемонструвати свою оригінальність, все одно повертаємось до улюблених прийомів ікон моди. У 2021 році знову популярним став улюблений акцент у гардеробі принцеси Діани, нагадати про який спромоглася Кейт Міддлтон. Хвиляста висока брама - приємна альтернатива звичній "стійкі", і той елемент, який виграшно виглядатиме з будь-якими натяками на естетику 1980-х. 

Палке літо: 7 надихаючих streetstyle-образів 2021-Фото 3

info@imaxtree.com

Бунтарка 

У чистому вигляді стилістикапреппі” може виглядати аж надто лощено, награно та примітивно. Образи а-ля Блер Волдорф та Шер Горовицьможуть залишатися хрестоматійними у процесі вивчення історії моди, але для повсякденних луків підходять лише у симбіозі з іншими стилями. Так, картата спідниця Герміони  Грануваннякраще поєднати з об'ємним худим, і додати кілька шкіряних елементів - дівчата-бунтарки завжди здаються набагато цікавішими за своїх миловидних і "ідеальних"  подружок. 

Читай також:Два чоботи пара: Принц Гаррі збрехав щодо методів виховання Чарльза  

Палке літо: 7 надихаючих streetstyle-образів 2021-Фото 4

info@imaxtree.com

Багатолика Джейн 

Нескладно здогадатися, що в даному сегменті мова піде про стиль тієї самої Джейн Біркін, яка не соромилася з'являтися на світських заходах із солом'яним кошиком і завжди першою приміряла речі найнестандартнішого дизайнерського крою. Комбінезон із 1970-х — не лише данина поваги до естетики хіпі, а й ваша перепустка у світ модних та успішних сучасних it-girls. 

Палке літо: 7 надихаючих streetstyle-образів 2021-Фото 5

info@imaxtree.com

Просто додай білил 

Один яскравий акцент дозволить найпримітивніший образ підняти в очах того, хто дивиться. Білий блейзер допоможе джинсам з акуратними розрізами набути модної вагомості, а також помітно освіжить ваш гардероб. Його можна комбінувати як із речами у стилі smart-casual, Так і з ретро-акцентами - скласти ідеальну цибулю за 5 хвилин більше не здаватиметься непосильним завданням. 

Палке літо: 7 надихаючих streetstyle-образів 2021-Фото 6

ідеальна дружина 

Після затяжного періоду депресії, військових дій та нестабільності, які принесли 1940-і, жінкам захотілося відсидітися вдома, згадавши про те, що насправді вони лише крихкі й уразливі створіння. Звичайно, подібна філософія в даний час відразу ж піддалася б критиці і була б винесена на загальний огляд. Однак деякі модні нюанси часів жіночої покірності взяти на замітку можна. Облягаючі лакси в клітинку “віші” і навмисне “потворний” кардиган з об'ємними деталями – так ви начебто показуєте свою готовність бути ніжною та м'якою, але й не відмовляєтесь від намірів залишатися незалежною у зручній ситуації. 

Статті на тему