UA
RU

Раф Сімонс розповів чому став креативним директором Calvin Klein

Редагувати переклад

Дизайнер виступає за моду, доступну всім.

Раф Сімонс розповів, чому став креативним директором Calvin Klein.

У недавньому інтерв'ю виданню Amuse Раф Сімонс розповів, чому залишив посаду креативного директора Dior і погодився посісти аналогічну позицію в Calvin Klein.

Якщо чесно, причина, через яку я прийшов у Calvin Klein, у тому, що в цьому бренді поєднується висока та масова мода, таким чином я можу донести щось до кожного покупця. У високій моді це складно, у Dior - і зовсім неможливо, 

- поділився Сімонс.

Читайте також: Ода Америці: Calvin Klein AW'17

За словами дизайнера, у віці 19-20 років він захоплювався брендом Helmut Lang, але не міг собі дозволити такі дорогі речі.

Я долучався до естетики бренду іншими способами. Якщо я купував сорочку, вона була цілком на кшталт Helmut Lang. Звичайно, можна виявити фантазію, але з деякими брендами це зробити важко. Якісь речі можуть бути для тебе дуже дорогими,

- каже дизайнер.

Нагадаємо, що Раф Сімонс залишив посаду креативного директора Dior у жовтні 2015 року, пропрацювавши в модному Будинку близько 3 років. Тоді причиною свого відходу він назвав надто швидкий темп роботи, з яким не справлявся ні морально, ні фізично. У липні 2016 року на його місце була призначена Марія Грація К'юрі, яка раніше очолювала разом з П'єрпаоло Піччолі Valentino, а через місяць стало відомо про призначення Рафа Сімонса на посаду креативного директора Calvin Klein. 

Статті по темі:

Вже офіційно: Раф Сімонс став креативним директором Calvin Klein

Прощай і пробач: Раф Сімонс йде з Dior

Раф Сімонс про моду та соціальні медіа

Фото: Calvin Klein

Статті на тему