UA
RU

Раф Сімонс приєднався до Prada як другий креативний директор

Редагувати переклад
Тепер дизайнер стане содиректором італійського модного будинку разом із Міуччою Прадою. 
Раф Сімонс приєднався до Prada як другий креативний директор-Фото 1

@прада

Чутки мають властивість стати реальністю: 52-річний бельгійський дизайнер Раф Сімонс стане другим креативним директором Prada. Про це оголосив італійський модний будинок на прес-конференції в Мілані, а згодом підтвердив це і на своїй офіційній сторінці в Instagram.

Раф Сімонс розпочне свою роботу в Prada з 2 квітня 2020 року, а плоди його роботи не доведеться довго чекати. Дизайнер представить свою першу спільну колекцію з Міуччою Прадою у рамках Міланського тижня моди весна-літо 2021 у вересні цього року. 

Партнерство, що охоплює всі творчі аспекти лейбла Prada, засноване на глибокій взаємній повазі та відкритій розмові – це обопільне рішення, запропоноване обома сторонами.

— йдеться в офіційній заяві модного італійського будинку. 

Читайте також: Британський акцент: найкращі тренчі на весну

Крім того, також сказано, що Раф Сімонс і Міучча Прада будуть працювати на рівних умовах, порівну ділити креативне керівництво і разом робити свій внесок у розробку та створення колекцій. 

Рішення об'єднати двох важливих дизайнерів під егідою одного бренду досить рідкісне та неоднозначне. Найчастіше в модній індустрії вітається міф про «єдиний креативний директор», який відповідає за випуск колекцій, рекламних кампаній і навіть за політику лейблу.

Проте, як вважає чоловік Міуччі Пради та виконавчий директор бренду, Патріціо Бертеллі, співдиректорство двох іменитих дизайнерів може бути вирішальним не лише в історії Prada, а й у моді загалом. 

Статті на тему