UA
  RU

  Дівчина з фантазією: 8 найактуальніших фасонів суконь сезону весна-літо 2021 

  Редагувати переклад

  Дивно розмірковувати про те, що може стати в нагоді навесні, якщо за вікном не вщухає справжня різдвяна негода. Проте, знаючи, наскільки неоднозначним може бути місцевий клімат, пропонуємо вже зараз трохи ближче розглянути тренди, які будуть у всіх на вустах за кілька місяців. Тим більше, що тільки глибокий аналіз та своєчасна підготовка допоможуть уникнути конфузів, і налаштуватися на новий модний лад.  

  Дівчина з фантазією: 8 найактуальніших фасонів суконь сезону весна-літо 2021 Фото 1

  info@imaxtree.com

  Починати пропонуємо з витоків весняної моди - актуальних суконь, у яких можна з'явитися як на роботі, так і на побаченні, так і на Zoom-конференції. Подорож у часі надихає дизайнерів створення нових варіацій нестарілих хітів, у яких легкість буття межує з інфантильною розслабленістю. Чому віддати перевагу нехай вирішує ваш внутрішній компас?  

  Дівчина з фантазією: 8 найактуальніших фасонів суконь сезону весна-літо 2021 Фото 2

  info@imaxtree.com

  подовжений кардиган 

  Останнім часом кардиган справедливо став повинен-мати-Придбанням, без якого жодна віддана прихильниця моди не може уявити свого гардероба. Бренд Шанель як епітома розкоші, аристократизму та стриманості виводить “бабусину кофту” на новий рівень, перетворюючи її на сукню, і навмисно поєднуючи з вечірніми прикраси. 

  Дівчина з фантазією: 8 найактуальніших фасонів суконь сезону весна-літо 2021 Фото 3

  info@imaxtree.com

  Лялечка 

  Завищена лінія талії — символ моди епохи Регентства, з якою ми особливо познайомилися завдяки серіалу “Бріджертони”. Втім, від стилю тієї епохи в образах із сезонної колекції Dolce & Gabbana мало що залишилося. Це скоріше мікс стилю юної Брітні Спірс з її наївними дівчачими мріями, естетики Сицилії та жвавістю сучасної фешіоністи або дівчата із сусіднього двору. 

  Дівчина з фантазією: 8 найактуальніших фасонів суконь сезону весна-літо 2021 Фото 4

  info@imaxtree.com

  Близький Схід 

  Культурні відмінності народів досі залишаються каменем спотикання та предметом політичних суперечок. Французький бренд Dior не бачить нічого страшного в тому, що його креативні директори іноді надихаються досягненнями інших етносів. Весняно-літня колекція 2021 року модного будинку - явний уклін у бік народів Близького Сходу, приправлений потрібною дещицею сучасної класики. 

  Читай також: Наряди на День святого Валентина з гардеробів популярних кіногероїнь

  Дівчина з фантазією: 8 найактуальніших фасонів суконь сезону весна-літо 2021 Фото 5

  info@imaxtree.com

  Клуб любителів пирогів та 1940-х 

  Поєднання кількох естетик у межах однієї колекції — ідея не нова, а досить розтиражована. Гіпертрофована лінія плечей з 1980-х і класичний фасон суконь довоєнної моди. Дром сотворив модний вислів, готовий довести багатогранність вашої натури за допомогою одного виробу. 

  Дівчина з фантазією: 8 найактуальніших фасонів суконь сезону весна-літо 2021 Фото 6

  info@imaxtree.com

  Білі комірці 

  Бути чи здаватися - ось у чому головне питання сучасної жінки. Невже, ще знайдеться та, якій хочеться бути правильною дівчинкою — ідеальною і без жодної вади? Модний будинок Fendi доводить, що навіть добрі дівчата мають свої переваги. Багатошаровість мережива, казкові відтінки та скромний комірець — старанна учениця літнього пансіону готова вийти на стежку війни. 

  Дівчина з фантазією: 8 найактуальніших фасонів суконь сезону весна-літо 2021 Фото 7

  info@imaxtree.com

  Полювання на тренди 

  З сезону в сезон ми спостерігаємо ту саму картину: дизайнери захоплюються колись богемним варіантом туризму. Як тут не згадати королеву Єлизвету ІІ та принцесу Діани, які обидві зробили достатньо для популяризації стилю сафарі – хоч кожна і свого часу. Бренд альберта Ferretti знову пропонує надихатися фільмами про пустельні далі, естетикою Амелії Ерхарт та атмосферою "Англійського пацієнта". 

  Дівчина з фантазією: 8 найактуальніших фасонів суконь сезону весна-літо 2021 Фото 8

  info@imaxtree.com

  Стопами Твіггі 

  Декор образів весняно-літньої колекції 2021 року бренду Гермес з легкістю можна назвати сучасною кольчугою. Жінки готові захищатися та відстоювати свої права. Звичайно, роблять вони це з властивою їм грацією та ніжністю: навіть обладунки нинішньої войовниці мають бути романтизовані. Класична футболка ідеально підходить як доповнення активної амуніції.  

  Дівчина з фантазією: 8 найактуальніших фасонів суконь сезону весна-літо 2021 Фото 9

  info@imaxtree.com

  Критичний мінімум 

  Для бренду Ізабел Марант немає рамок та горезвісних кордонів. Єдине, що має значення — настрій, що панує в модній індустрії та суспільстві. Стиль 1980-х з його перебільшеною сексуальністю у весняно-літній колекції набуває контуру міні-сарафану з корсетом, розфарбованим цукерково-зефірними відтінками. І знову на допомогу приходить футболка, яка знижує градус порочності цибулі. 

  Чому плаття вважається базовим елементом жіночого гардеробу? Причому, зауважте, незалежно від того, чи маленьке воно і чорне, чи класичне і ділове — значимість терміну як такого не зникає. Ймовірно, річ у тому, як склалися культурні засади та стереотипні думки: якщо ти жінка, то носити тобі сукню. Втім, у цьому випадку ми не порушуватимемо тему сексизму. Сучасні тренди дозволяють дівчатам бути не тільки розсудливими та стриманими, лагідними та важкими, але й по-справжньому владними, сильними, грайливими та відверто спокусливими.  

   

  Статті на тему