UA
  RU

  Розслаблені образи моделей для домашніх буднів

  Редагувати переклад
  «Ах! Немає нічого кращого, ніж залишитись вдома: тут так зручно», — говорила Джейн Остін. І наші улюблені моделі із нею повністю згодні. 
  Розслаблені образи моделей для домашніх буднів.

  @kaiagerber

  Звичка до соціального дистанціювання настільки міцно увійшла в наше життя, що перетворилася на нову норму. Ми чудово справляємося з роботою у віддаленому режимі, намагаємося не наближатися до незнайомців ближче, ніж на метр, навчилися не торкатися обличчя, ретельно мити руки та дезінфікувати все, починаючи від телефону та закінчуючи клавіатурою. 

  Ще зовсім недавно ми б тріумфували, дізнавшись про те, що можна цілий день дивитися серіали, читати відкладені на потім книги, весь вільний час проводити з рідними і спати екстрагодини, але коли самоізоляція стає вимушеною, ми відчуваємо себе ошуканими. Все те саме, але почуття повного щастя немає. 

  Читайте також: НІЖ ЗАНЯТИСЯ БУДИНКИ: ІДЕЇ ДЛЯ ФОТОСЕСІЇ

  Але не варто впадати у відчай — безпека, відповідальність за себе та інших, усвідомлений підхід до життя допоможуть подолати нудьгу, з якою кожен зіткнувся під час пандемії COVID-19. Ми вирішили підглянути за нашими музами - відомими моделями, які так само повинні дотримуватися строгих правил і дотримуватися філософії #stayathome. 

  Що ж носять Кая Гербер, Жизель Бундхен, Сара Сампайо, Сінді Кроуфорд, Емілі Ратаковські та інші на карантині?

  Розслаблені образи моделей для домашніх буднів.

  @gisele

  Моделі, що звикли до дизайнерського вбрання та складного піднімного макіяжу, змогли якісно відпочити під час карантину. Вони змінили вечірні сукні на широкі футболки, а замість багатоступінчастого ритуалу нанесення мейку вибрали догляд за шкірою. 

  У їхньому гардеробі з'явилося більше спортивних костюмів, піжам, халатів, майок та футболок бойфрендів. 

  Потребуєте натхнення? Дивіться, як проводять карантин відомі моделі:

  [mc_gallery id=597281]

  Що вдягнути вдома? 

  [product_gallery id=597298]

  Статті на тему