UA
RU

Реальне кохання: Marie Claire та Mary Kay вдруге проводять онлайн-вечірку “Діджітал-побачення” 

Редагувати переклад
Розвіртуалізацію залишимо для любовних зустрічей, а ось підготовку до них проводимо в улюбленому форматі неквапливого домашнього святкування. 

Літо — той час, коли відвернутися від побачень, ховаючись за всілякими приводами, ніяк не вдасться. Коли ще, як не в найтеплішу і позитивну пору зустрічати світанки, проводжати заходи сонця і робити все, чого душі забажає між цими двома відрізками часу? Ось тільки загвіздка в тому, що за час карантину багато дівчат забули, як саме належить поводитися на побаченнях, щоб воно точно стало не останнім. "Продовження історії" - магія, справжнє чаклунство, яке не завжди залежить від тяжіння. Та його треба вміти створити. Для того, щоб ваші рандеву проходили завжди тільки так, як вам хочеться, запрошуємо на першу літню зустріч 2021 року в стилі Marie Claire – 10 червня о 17:00 побачимося на другому “Діджітал-побаченні”.  

Як одягнутися, який посил вкласти у свій beauty-образ, про що потрібно говорити на першому побаченні, а про що краще промовчати - на онлайн-вечірці обговоримо разом із професіоналами тонке мистецтво зустрічей. Любов витає в повітрі, і Marie Claire спільно з брендом Mary Kay - генеральним партнером події вже готові підказати, як упіймати її у свої мережі. 

Реальне кохання: Marie Claire та Mary Kay вдруге проводять онлайн-вечірку “Діджітал-побачення” -Фото 1

На другому в історії бренду Marie Claire онлайн-побаченні всіх гостей digital-вечірки чекають поради від професіоналів свого ремесла, які допоможуть розвіртуалізуватися, і підготують до нових можливостей, зустрічей і підкажуть, як не злякати удачу, а заразом і звуженого. 

Навіть якщо поки що ви не плануєте змінювати своє особисте життя в статусі “одинак ​​і горда”, або якщо ви вже у відносинах, інформація, якою поділяться запрошені спікери, буде корисною для всіх.  

Гарячі тренди fashion-і beauty-індустрії допоможуть зробити літній образ романтичним, жіночним і, звичайно, модним. Рекомендації про те, як варто позиціонувати свій особистий бренд, допоможуть досягти успіху в будь-якій сфері життя, а не тільки в любовній. А конкурси та подарунки від партнерів digital-побачення приємно порадують тих, хто вирішить приєднатися до святкування 10 червня. 

Реальне кохання: Marie Claire та Mary Kay вдруге проводять онлайн-вечірку “Діджітал-побачення” -Фото 2

Маша Виноградова

Особливу увагу партнер "Діджітал-побачення" бренд косметики Mary Kay приділить створенню ідеального макіяжу для романтичної зустрічі. Як використати сучасні beauty-тренди так, щоб порадувати свого партнера? Як роздобути сміливість для впровадження найзапашніших ідей, але при цьому зуміти залишитися самою собою? Make-up команда Mary Kay – це візажисти з великим досвідом роботи на backstage масштабних fashion-проектів, які працюють із провідними українськими дизайнерами, втілюючи найзухваліші make-up рішення.  Тому переконати вас у необхідності експериментів, а особливо влітку, їм точно вдасться. 

До речі, 5 дівчат, які створять найкращі образи за мотивами майстер-класу та запостіть фото у Instagram з хештегом #marykay_marieclaireотримають wow-сюрпризи від нашого генерального партнера – бренду Mary Kay. 

Модератором "Діджітал-побачення" Marie Claire х Mary Kay стане найпозитивніша і усміхнена радіо- і телеведуча Маша Виноградова. 

Читай також: Альсія Сільверстоун повторила культову сцену з “Безглуздих” 

Автор бестселера "Як вийти заміж стільки разів, скільки хочеться", письменниця Ірена Карпа розповість усе про те, де зустріти "того самого", і що зробити, щоб "пара склалася" всупереч усьому. 

Дизайнер та експерт у сфері fashion-етикету Анастасія Іванова поділиться знаннями на тему самопрезентації за рахунок одягу, а beauty-експерт Mary Kay Дар'я Присяжнюк розповість секрети створення макіяжу для першого побачення. 

Реальне кохання: Marie Claire та Mary Kay вдруге проводять онлайн-вечірку “Діджітал-побачення” -Фото 3

Микола Матросов

У свою чергу, такі відомі чоловіки, як телеведучі Олександр Попов і Микола Матросов поділяться інсайдерською інформацією, а у всіх гостей онлайн-вечірки буде можливість докладніше дізнатися про те, як думають чоловіки, і відшукати відповідь на питання, чого вони хочуть. . 

А чого бажають дівчата? 10 червня о 17:00 потрапити на головну романтичну подію літа 2021 - другу онлайн-вечірку "Діджітал-побачення" від Marie Claire та Mary Kay.  

Статті на тему