UA
RU

Rich girl: Наймодніша сукня сезону «осінь-зима» 2021/22 

Редагувати переклад
Естетика, яку складно не закохатися. 
Rich girl: Наймодніша сукня сезону «осінь-зима» 2021/22 Фото 1

Надано прес-службою

Хто любить рамки, обмеження та всілякі умови? Здається, на це питання існує лише одна вірна відповідь. Ось тому і дизайнери в новому сезоні «осінь-зима» 2021/22 вирішили не забороняти носити те, до чого душа лежить, а лише трохи підштовхнути модників до тієї естетики, яка точно відгукнеться теплом у серці кожного.  

Останні покази явно дали зрозуміти, що, можливо, хтось і вибирає занурюватися в депресію, але більшість брендів наполягають на можливості дати дівчатам шанс просто повеселитися. І хлопцям, до речі, також. Блиск, сплески кольору, виблискування і всі наслідки, що випливають з деталей – головний орієнтир у пошуку наймоднішої сукні осінньо-зимового сезону 2021/22.  

Rich girl: Наймодніша сукня сезону «осінь-зима» 2021/22 Фото 2

Яка перша асоціація виникає у вас при думки про життя багатих та знаменитих? Як відрізнити завсідницю клубів та заміських комплексів від простої дівчини, яка не може собі дозволити реалії буття Керрі Бредшоу? Кожній хотілося б на мить опинитися на Верхньому Іст-Сайді, прогулятися бутіками, скуштувати морепродуктів у компанії з подругами, а ввечері вирушити до наймоднішого столичного закладу.  

Найцікавіше те, що умовно "найстильніша сукня сезону" - будь-який виріб, розшитий паєтками, створений із шарів оксамиту або шовку, або прикрашений стеклярусом, стразами, а також пір'ям і хутром. Подібні мотиви зустрічаються у кожному з модних періодів.  

Читай також: Louis Vuitton поділився своїм прогресом у стійкому виробництві.

Rich girl: Наймодніша сукня сезону «осінь-зима» 2021/22 Фото 3

1920-ті — “століття джазу”, коли особливо популярними були не лише занижена талія, а й легкість страусового пір'я. Саме так виглядають образи з осінньо-зимової колекції 2021/22 бренду Prabal Gurung. 

Rich girl: Наймодніша сукня сезону «осінь-зима» 2021/22 Фото 4

1930-і — спокійніша, і куди елегантна епоха, яка запам'яталася шовковими та атласними шатами з орнаментальними візерунками. У цьому питанні черпайте натхнення у Loewe та Prada. 

Rich girl: Наймодніша сукня сезону «осінь-зима» 2021/22 Фото 5

1980-і — одна з найяскравіших та найрізноманітніших модних епох у тонкій справі клубної естетики. Осінньо-зимова колекція 2021/22 Isabel Marant дає їжу для роздумів, налаштовуючи можливість нарешті повернутися до активного нічного життя. 

Rich girl: Наймодніша сукня сезону «осінь-зима» 2021/22 Фото 6

Якщо ж вам хотілося залишатися гарною дівчинкою в будь-якій ситуації, зверніть увагу на образи від Carolina Herrera: її міні-сукні з білими комірцями - ідеальний симбіоз благонадійності та сміливості. 

Rich girl: Наймодніша сукня сезону «осінь-зима» 2021/22 Фото 7

Надано прес-службою

Так ось у новому сезоні дизайнери пропонують будь-який з нас стати сценаристом власного життя, а заразом і першокласним костюмером. Веселитися, ловити фан, дивитись у майбутнє з надією, адже воно здається як ніколи світлим.  

Rich girl: Наймодніша сукня сезону «осінь-зима» 2021/22 Фото 8

Якщо вам не сприймається видимість, спроби прикидатися тим, ким ви насправді не є, згадайте, що мода - лише гра. Одягати на себе маски – те, чим кожен із нас займається день у день. То чому на якийсь час не можна вдатися Феллон Керрінгтон з «Династії» чи все тієї ж Блер Волдорф? Не такі вже й погані орієнтири, погодьтеся. В осінньо-зимовому сезоні 2021/22 дизайнери звертають атрибути вечірньої моди у функціональні та універсальні предмети гардеробу, що існує поза подіями, графіками та розпорядком дня.  

 

 

Статті на тему