Edit page title Легендарні тенісисти Роджер Федерер і Рафаель Надаль у новій рекламній кампанії Louis Vuitton
Edit meta description Роджер Федерер і Рафаель Надаль знялися біля нової рекламної кампанії Louis Vuitton. Для цього тенісисти піднялися у Доломітові Альпи.

Close edit interface
UA
RU

Легендарні тенісисти Роджер Федерер і Рафаель Надаль у новій рекламній кампанії Louis Vuitton

Роджер Федерер і Рафаель Надаль знялися у новій рекламній кампанії Louis Vuitton. Для цього легендаріні тенісисти піднялися у Доломітові Альпи.

Легендарні тенісисти Роджер Федерер і Рафаель Надаль у новій рекламній кампанії Louis Vuitton-Фото 1

Легендарні тенісисти Роджер Федерері Рафаель Надаль знялися у новій рекламній кампанії Louis Vuitton під назвою «Основні цінності». Для цього їм прийшлося разом піднятися у гори.

Легендарні тенісисти Роджер Федерер і Рафаель Надаль у новій рекламній кампанії Louis Vuitton-Фото 2

«Є подорожі, які перетворюються на легенди. Суперники на майданчику, товариші по спільному підйому. Louis Vuitton відкриває нову главу у своїй знаковій кампанії «Основні цінності». Із тенісистами-чемпіонами Роджером Федерером і Рафаелем Надалем, яких зняла відомий фотограф Енні Лейбовіц», — розповіли про нову кампанію у французькому модному домі. 

Зйомка проходила в Італії, у Доломітових Альпах. Похід у гори відображає суть кампанії. Вона мала демонструвати таку ідею: у кожній особистій подорожі можна досягти легендарних висот, якщо йти з рішучістю та новаторським духом.

Разом зі світлинами від Енні Лейбовіцу Louis Vuitton показали відео, яке зняли за лаштунками. А також записали інтерв’ю з легендарними спортсменами про життя і спорт. Їхньою метою є мотівація. Роджер Федерер і Рафаель Надаль розповідають глядачам, як стали чемпіонами, і дають поради, як досягти успіху.  

Автор: Яна Панюшкіна

Фото: Annie Leibovitz / Louis Vuitton

Читайте також: LOUIS VUITTON СТВОРИЛИ КЕЙСИ ДЛЯ ОЛІМПІЙСЬКОГО ФАКЕЛА І МЕДАЛЕЙ

Статті на тему