UA
  RU

  Романтичний тренд зими: стрічка у волоссі

  Редагувати переклад
  Вже наближається весна, це означає, що можна змінити шапку на інші ніжні аксесуари.

  Зима все ще тримає оборону, але температура за вікном вже дозволяє зняти шапку і прикрасити свої локони чимось більш романтичним та ніжним. Цього року одним із трендом в області зачісок стали стрічки у волоссі і ми хочемо застосувати його на собі. Цей аксесуар вважається одним із найстаріших, але, як нам відомо, мода циклічна і сьогодні ви знову можете спокійно вплітати стрічки в коси або підв'язувати ними пучки. 

  Читайте також: Б'ЮТІ-ТРЕНДИ, ПРО ЯКІ ГОВОРИтимуть ВСЕ У 2018 РОКУ

  Минулого сезону головним фетишем всіх фешіоніста та зірок street style стала стрічка Chanel, але ми можемо спостерігати, як вона продовжує бути присутньою в образах модних блогерів з фотозвітів тижнів мод. Але не варто стрімголов починати шукати саме цю стрічку, адже цього сезону вітається будь-яка стрічка, яка буде підходити вам за стилем, кольором або текстурою. Цей аксесуар може бути з атласу чи оксамиту, з обшитими краями або недбало обрізаними. 

  Пов'язки йдуть всім і під будь-яку зачіску. Цей універсальний аксесуар може стати деталлю як вечірнього образу, так і офісного. Головне, підібрати зачіску та колір стрічки. 

  Читайте також: РЕДАКЦІЯ ТЕСТУЄ: КРАЩІ BEAUTY-НОВИНКИ СІЧНЯ

  Ми зібрали найкращі ідеї з модних показів зима-весна 2018 та готові продемонструвати вам. Наша вам порада, не варто робити складну зачіску, достатньо буде зібрати волосся в недбалий пучок і зовсім його розпустити - стрічка зробить свою справу.

  [mc_gallery id=97873]

  Фото: Salvatore Dragone/IMAXTREE.COM

  Статті на тему