UA
  RU

  З чим носити жилет: найкращі літні образи

  Редагувати переклад

  Untitled-1


  Розмови про подовжений жилет не можна назвати абсолютно новими і нечуваними раніше. Свого апогею вони досягли у 70-х завдяки Yves Saint Laurent, який популяризував незвичайний жакет. Після зазвучали у 2014 році, але зараз по-справжньому настав їхній час.

  В розстебнутому вигляді він витягує силует за рахунок прямих ліній. Крім того, жилет зі звичних або навіть набридлих луків робить свіжі і привабливі. І найголовніше - дизайнери пропонують величезну кількість колірних рішень, використовують різні матеріали, фактури, декоративні елементи, причому ціни на багато моделей досить демократичні. Саме тому знайти «свій» жилет на теплу чи прохолодну літню погоду зараз досить просто.

  Paris str S15 114


  Paris str S16 057

  Накинути легкий жилет можна на футболку чи топ. Особливо сміливі можуть навіть спробувати носити подовжений жилет на голе тіло (зрозуміло в застебнутому вигляді), він чудово буде виглядати з кльошами та мюлями.

  У прохолодну погоду вибирайте жилет з щільніших тканин, і надягайте його з будь-якою сорочкою або світшотом. Крім того, жилет чудово виглядає з сукнями, джинсами, шкіряними шортами та кюлотами. Щоб краще уявити, що йдеться, пропонуємо 10 образів з подовженим жакетом без рукавів.


  [metaslider id=41427]

  Статті на тему