UA
RU

SAG Awards 2019: найкращі образи з червоної доріжки

Редагувати переклад
Shrine Auditorium у Лос-Анджелесі приймав весь колір кіноіндустрії – у США пройшла ювілейна, 25-та, церемонія вручення премій SAG Awards 2019.
SAG Awards 2019 зображення з червоною доріжки

Захід Гільдії кіноакторів США цього року пройшов із розмахом, як, втім, і завжди. На червоній доріжці (хоча справедливіше сказати «на сріблястій доріжці») блищали Леді Гага, Кетрін Зета-Джонс, Емма Стоун, Марго Роббі, Емілі Блант, Емі Адамс та багато інших. А тепер пропонуємо зупинитися на цибулях, що найбільш запам'ятовуються, SAG Awards 2019.

Емілі Блант одягла мерехтливу рожеву сукню від Michael Kors з об'ємними оборками і заслужила безліч компліментів від модних критиків. В черговий раз на абордаж червону доріжку взяла Леді Гага, обравши для появи білу пишну сукню з високим розрізом по нозі від Christian Dior. 

Читайте також: НЕПОЯСНО, АЛЕ ФАКТ: 11 АКТЕРІВ, У ЯКИХ ДО СИХ ПОР НЕМАЄ «ОСКАРА»

Складно випустити з уваги образ Кетрін Зета-Джонс, яка сяяла в синьому платті, розшитому паєтками, від Zuhair Murad. Такому декору віддала перевагу і Марго Роббі, але її сукня від Chanel виглядала не так помпезно. До речі, вони не єдині блищали на церемонії вручення премій у прямому значенні цього слова. На мерехтливе вбрання зробили ставки Робін Райт (Oscar de la Renta), Джейн Фонду (Maison Valentino), Рейчел Вайс (Givenchy) та інші. 

Окремо хотілося б відзначити образ Емми Стоун, яка знову віддала перевагу платтям штани. На червоній доріжці SAG Awards 2019 актриса з'явилася в ансамблі від Louis Vuitton, який приніс їй наш приз "Симпатій глядачів". 

[mc_gallery id=143588]

Який образ вам сподобався більше? Пишіть у коментарях на нашій сторінці у Facebook! 

Статті на тему